Zniewolona sezon 3 odc. 51 streszczenie. Odcinek 2 VOD

Zniewolona odc. 51 streszczenie. Sezon 3 odcinek 3 już w drugi dzień Świąt. Kiedy oglądać powtórki odcinka 2?

Zniewolona odc. 51 – sezon 3 odcinek 3

Zniewolona sezon 3 odcinek 3 (odc. 51) wyemitowany zostanie w niedzielę 26 grudnia o godzinie 20:15 w telewizji TVP 1. Live stream online za darmo można oglądać na WP Pilot.

Tego samego dnia o godzinie 18:25 można obejrzeć powtórkę Zniewolona sezon 3 odcinek 2. Premiera odcinka 52 w Nowy Rok.

Streszczenia odcinków znajdują się poniżej. Serial Zniewolona sezon 3 TVP 1 emituje o godzinie 20:15. Odcinki online za darmo można oglądać w porze emisji na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 1 online.

Zniewolona sezon 3 powtórki

Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o godzinie 18:25. Wtedy również można włączyć live stream. Wiadomo jednak, że w okresie świątecznym łatwo przegapić jakiś odcinek. Wszystkie odcinki serialu Zniewolona po polsku można oglądać legalnie w internecie. Nie trzeba korzystać z serwisów typu Dailymotion, CDA czy Youtube.

OGLĄDAJ ZNIEWOLONA NA TVP VOD

Zniewolona VOD za darmo i bez rejestracji dostępna jest na VOD TVP. Można tam obejrzeć nie tylko sezon 3, ale również 1 i 2.

Zniewolona streszczenia odcinków

Zniewolona odc. 51 streszczenie (sezon 3 odcinek 2)

W 51. odcinku sezonu 3 serialu Zniewolona: Po wykupieniu Czerwinki w Nieżynie, czyli w dawnym dworze Czerwinskich, mieszka Katia i Andriej Żadan. Niestety, dawny właściciel, Piotr Czerwinski, podejmuje kroki, by odzyskać Czerwinkę.

Andriej tymczasem przebywa w szpitalu, mimo że miejsce wydaje się bezpieczne, ktoś znów próbuje go zabić. Andriej wspomina swoją pierwszą miłość – Wierę. Do Czerwinki przybywa książę Jabłoniewski, Katia przedstawia go mężowi, widzi w nim przyjaciela i obrońcę, gdyż to on właśnie broni Katię przed zakusami Piotra Czerwinskiego.

Jabłoniewski proponuje Andriejowi wspólne interesy, ten jednak ma pewne podejrzenia w stosunku do księcia. Katierina i Andriej organizują zaległą uroczystość z okazji zaślubin. Podczas przyjęcia Jabłoniewski wręcza Katii drogie kolczyki, z którymi jest związana tragiczna historia, Andriejowi zaś broń.

W monastyrze w Czernihowie siostrę Grigorię (dawną Natali) odwiedza jej ojciec, Aleksander Doroszenko. Siostra Grigoria jednak nie wita ojca serdecznie. Uważa bowiem, że jej rodzinę stanowią teraz jedynie siostry i matka przełożona. Nie pragnie kontaktu ze swoją prawdziwą rodziną.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P