Zniewolona ostatni odcinek. Kiedy sezon 4 i odc. 73?

Zniewolona odc. 73 to odcinek, który zainauguruje sezon 4. KIedy jego premiera? Tego jeszcze do końca nie wiadomo. Streszczenie ostatniego odcinka można znaleźć poniżej.

Zniewolona odc. 73 kiedy premiera sezonu 4?

Serial Zniewolona sezon 3 cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Ostatni odcinek wyemitowany został w niedzielę 13 marca. Co się w nim wydarzyło? Streszczenie odcinka 72 znajduje się poniżej.

Po jego zakończeniu z pewnością wielu widzów zaczęło szukać Zniewolona odc. 73 streszczenie. Niestety na sezon 4 trzeba poczekać. Do kiedy? Najprawdopodobniej do jesieni lub nawet do grudnia 2022.

Wiadomo już, że zdjęcia do sezonu 4 zostały zakończone, ale potrzeba oczywiśćie sporo czasu na montaż i miejsce w ramówce.

Wszystkie odcinki sezonu 3 jako powtórki VOD można znaleźć na platformie TVP VOD.

Zniewolona odc. 72 streszczenie ostatniego odcinka

W ostatnim odcinku sezonu 3 Andriej błaga Katię o wybaczenie. Żona radzi mu się przyznać do winy, by ten koszmar nie zatruwałim przyszłego życia. Ciotka Jaryna próbuje stanąć w obronie Andrieja.

Jabłoniewski wpada do domu Żadanów. Wywiązuje się bójka, w której Andriej ginie. Rogneda dowiaduje się że jej mąż popełnił samobójstwo. Opuszcza pałac. Zostawia nieślubnemu synowi Bezusa pieniądze na naukę i pracownię malarską.

Katia tworzy towarzystwo dobroczynne, które będzie również utrzymywało żadanowski szpital. Szefową towarzystwa zostaje Olga. Katia wreszcie może spełnić swoje marzenie i studiować medycynęw Zurichu. Ochraniać ją w drodze ma zamiar książę Jabłoniewski. 

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P