Zniewolona odc. 55. Sezon 3 odcinek 7 streszczenie, powtórki

Zniewolona sezon 3 nie zwalnia tempa. 6 grudnia wyemitowane zostały dwa odcinki serialu, a już w niedzielę premiera odcinka 55 (sezon 3 odc. 7). Streszczenia wszystkich trzech odcinków prezentujemy w naszym serwisie. Kiedy i gdzie oglądać powtórki? Ile odcinków do końca sezonu?

Zniewolona ile odcinków?

Sezon 3 serialu Zniewolona emitowany jest od Bożego Narodzenia, a już w czwartek emisja odcinków 5 i 6. Początek o 20:15 i 21:00 w telewizji TVP 1. Tradycyjnie serial leci jednak w niedzielę, dlatego już za 3 dni premiera Zniewolona odcinek 55, czyli odc. 7 sezonu 3.

Co się w nich wydarzy? O tym dowiesz się poniżej. Ile odcinków ma serial Zniewolona? Sezon 3 najprawdopodobniej liczy 24 części, podobnie jak pierwsze dwa.

Wszystkie odcinki można oglądać po polsku w TVP 1, jak również w internecie. Powtórki dostępne są na TVP VOD. Za darmo i bez rejestracji. Premiera Zniewolona sezon 3 odc. 7 po niedzielnej emisji w TV. W czwartkowy wieczór na VOD TVP PL trafi odcinek 53 i 54.

Zniewolona sezon 3 streszczenia

Zniewolona odc. 53 streszczenie odcinka 5 sezonu 3

Katia i Andriej wracają z podróży poślubnej z Zurychu. Wierbickaja podjęła tam studia medyczne, które chce kontynuować równolegle z pracą w klinice. Żadan próbuje rozwikłać zagadkę zamachu na swoje życie podczas ślubu. Jego współpracownik i przyjaciel Bogdan donosi mu, że jedyna osoba, która mogła się tego dopuścić, Stiepan Gnatkiewicz, zginął w górach w czasie ucieczki z więzienia. Radca stanu Bezus z żoną organizują bal dobroczynny. Łarisa Czerwinska marzy, by tam być, ale zazdrosny mąż nie pozwala jej opuścić Czerwinki. Na balu pojawia się książę Jabłoniewski. Jest także Olga, która wystawia na aukcji wyprodukowane przez siebie perfumy.

Zniewolona odc. 54 streszczenie odcinka 6 sezonu 3

Książę Jabłoniewski wstawia się za Katią przed kijowskimi damami. Ponieważ cały czas towarzyszy młodej mężatce, dochodzi do spięcia między nim a Żadanem. Katia z pomocą profesora Wierchowinca odbiera w szpitalu poród. Łarisa spotyka w mieście dyrektora teatru, w którym występowała. Marzy o powrocie na scenę. Czerwinski wymyśla sposób na odzyskanie dawnego majątku. Żadanowie postanawiają urządzić aukcję dobroczynną na dom dla sierot. Jabłoniewski daje znaczącą kwotę.

Zniewolona odc. 55 streszczenie odcinka 7 sezonu 3

W kijowskiej gazecie ukazują się artykuły, w których nieznany autor w niewybredny sposób opisuje pikantne przygody chłopki Kariny i kupca Bażana. Cały Kijów wie, kto kryje się pod tymi imionami. Przyjaciele doradzają Katii, by odwołała aukcję charytatywną, która ma się odbyć w szpitalu. Katia postanawia jednak stawić czoło plotkom. Aukcja się odbywa, a Katia wyjaśnia gościom, jak naprawdę wyglądało jej życie. Okazuje się, że autorem paszkwili jest Piotr Czerwinski. Publikuje je, by w zmusić Żadanów do oddania Czerwinki. Andriej podejmuje kroki, by ukrócić ten proceder, jednocześnie zaniedbując Katię i aukcję, która jest dla niej bardzo ważna. Koło Katii pojawia się jednak Stefan Jabłoniewski.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P