w , ,

Zakochani po uszy. Sezon 3 – wiemy kiedy premiera w TVN 7?

Zakochani po uszy online

Zakochani po uszy to serial cieszący się dużym zainteresowaniem wśród widzów TVN 7. Wszystkie odcinki na żywo można również oglądać w internecie. Na fanów serialu czeka dobra wiadomość. Wiadomo kiedy nastąpi premiera sezonu 3 Zakochanych po uszy.

Zakochani po uszy – sezon 3. Kiedy premiera?

Do tej pory światło dzienne ujrzały dwa sezony serialu Zakochani po uszy. Sezon trzeci będzie można oglądać na początku przyszłego roku. Nowe odcinku na antenie TVN 7 będą miały premierę 13 stycznia 2020 roku.

Zakochani po uszy online dostępni są również online, dzięki platformie VOD Player.pl.

Serial Zakochani po uszy cieszy się dużą popularnością na TVN 7. – Możemy pochwalić się wzrostem oglądalności o 40%, w pasmie rok do roku w okresie premier (luty-maj, wrzesień-październik) w grupie komercyjnej 16-49 – mówi Kasia Mazurkiewicz, szefowa TVN 7.

Zakochani po uszy – sezon 3

Dobre wyniki oglądalności sprawiły, że serial będzie miał kontynuację i 13 stycznia ukaże się sezon 3. Akcja Zakochanych po uszy nadal toczyć będzie się w Krakowie.

“Trzeci sezon „Zakochanych po uszy” to kontynuacja losów miłosnego trójkąta pomiędzy Asią, Piotrem i Tomkiem. Główna bohaterka – Asia, zdecyduje się pójść za głosem serca. Którego z mężczyzn wybierze? Tego widzowie dowiedzą się już na początku stycznia! Ich wspólne życie nie będzie jednak usłane różami, a na swojej drodze napotkają jeszcze wiele problemów. Sylwia zapłaci wysoką cenę za wszystkie swoje dotychczasowe czyny. Jednak nie powstrzyma jej to przed planowaniem kolejnych intryg” – czytamy w informacji prasowej TVN 7.

W trzecim sezonie “Zakochanych po uszy” pojawią się nowe postacie. Będą to m.in. Pola Błasik, Patryk Pniewski, Mateusz Mosiewicz, Aneta Todorczuk, Radosław Krzyżowski oraz Dominika Bednarczyk.

Zakochani po uszy – kiedy leci w TV?

Obecnie w telewizji TVN 7 można oglądać sezon 2 “Zakochanych po uszy”. Serial oglądać można od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30. Wszystkie odcinki w internecie dostępne są na Player.pl.

https://www.youtube.com/watch?v=d3GH2ZBIvBE

Meczosy na żywo w internecie

Gdzie oglądać sport w TV? [piątek, 22.11]

Meczosy na żywo w internecie

Sport w TV. Gdzie oglądać niedzielne transmisje?