w ,

Zakochani po uszy online. Sezon 3

https://gdzieogladac.pl/seriale/zakochani-po-uszy/

Zakochani po uszy online można oglądać na platformie Player. Sezon 3 VOD dostępny jest za darmo lub po wykupieniu najtańszego pakietu.

Zakochani po uszy to jeden z najbardziej popularnych seriali. Emitowany jest w telewizji TVN 7. 13 stycznia 2020 roku premiera sezonu 3.

Zakochani po uszy online można oglądać na platformie Player. Zarówno na żywo, jak i VOD. Wszystkie odcinki po premierze w TVN 7 dostępne są za darmo. Aby oglądać je przedpremierowo lub TVN 7 live stream online, należy wykupić pakiet, który kosztuje 10 zł na miesiąc.

W poniedziałek 13 stycznia w TVN 7 wyemitowany zostanie odcinek 141 Zakochanych po uszy.

Zakochani po uszy – sezon 3

Zakochani po uszy to historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Quiz o tureckich serialach

Quiz o tureckich serialach. Jak dobrze je znasz?

TVP Sport nabyło prawa transmisyjne do Pucharu Króla