w ,

Zakochani po uszy online. Sezon 4

Zakochani po uszy online można oglądać na platformie Player. Sezon 4 VOD dostępny jest za darmo lub po wykupieniu najtańszego pakietu.

Zakochani po uszy to jeden z najbardziej popularnych seriali. Emitowany jest w telewizji TVN 7. 1 września 2020 roku premiera sezonu 4.

Zakochani po uszy online można oglądać na platformie Player. Zarówno na żywo, jak i VOD. Wszystkie odcinki po premierze w TVN 7 dostępne są za darmo. Aby oglądać je przedpremierowo lub TVN 7 live stream online, należy wykupić pakiet, który kosztuje 10 zł na miesiąc.

We wtorek 1 września w TVN 7 wyemitowany zostanie odcinek 200 Zakochanych po uszy, który ainauguruje sezon 4

Zakochani po uszy – sezon 4

Czwarty sezon „Zakochanych po uszy” to kontynuacja miłosnych perypetii i życiowych zawirowań znanych z poprzednich serii bohaterów. W życiu Asi i Piotra szykuje się wiele zmian. Wszystko wskazuje na to, że do ich życia w końcu zawita szczęście i harmonia. Czy uda im się uniknąć problemów? A może nad ich związkiem znowu zawisną czarne chmury?

Wiele wydarzy się również w życiu Sylwii, która jak zwykle zaskoczy wszystkich swoimi decyzjami. Można powiedzieć, że na własne życzenie wywróci swoje życie do góry nogami i będzie bardzo zaskoczona jak bardzo ją to zmieni.

Widzowie zobaczą również jak potoczą się losy Sonii, Tymona i Bartka, dla których poprzedni sezon zakończył się tragicznie. Sonia będzie musiała stanąć przed trudnym wyborem, który zaważy na losach wielu osób. Jak się zachowa i jakie to będzie miało konsekwencje dla jej najbliższych?

W serialu pojawią się nowe postaci, które wpłyną na losy dotychczasowych bohaterów. W życiu Bartka niespodziewanie pojawi się urocza i żywiołowa Hanka (Weronika Dzierżyńska), która jak nikt inny potrafi ściągnąć na siebie kłopoty, ale potrafi być także oddaną przyjaciółką. Poznamy również dwóch braci – Michała (Jędrzej Hycnar) i Antka (Michał Kurek), którzy zostali ciężko doświadczeni przez los. Michał jest znajomym Asi i rodziny Popielów. Jego kiepska sytuacja materialna zmusza go do podejmowania bardzo nietypowych prac.

Nowi bohaterowie wniosą wiele nieoczekiwanych zmian i zwrotów do serialowej akcji, która tak jak w poprzednich seriach rozgrywać się będzie w Krakowie. Za produkcję telenoweli odpowiada Krystyna Lasoń. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, a odcinki reżyserują Regina Zawadzka, Arkadiusz Luboń, Monika Szczęsna-Jurga i Marcin Solarz.

Quiz o tureckich serialach

Quiz o tureckich serialach. Jak dobrze je znasz?

TVP Sport nabyło prawa transmisyjne do Pucharu Króla