w , , ,

Zakochani po uszy 177 – 180. Streszczenie odcinków

Zakochani po uszy online

Zakochani po uszy odcinki 177, 178, 179 oraz 180 wyemitowane zostaną w dniach 16-19 marca. Zobacz streszczenia odcinków i oglądaj je w Player.pl za darmo lub przed premierą za 5 zł przez 30 dni!

Zakochani po uszy – streszczenie odcinków

Zakochani po uszy 177 streszczenie

Sylwia dowiaduje się, że Asia jest w ciąży z Piotrem i wpada we wściekłość. Czuje się uwięziona w mieszkaniu, ale z pomocą przychodzi jej Laura, która pomaga jej zmienić wygląd. Sonia wciąż nie może otrząsnąć się po napadzie. Jest wdzięczna Tymonowi, że ją uratował, nie ma pojęcia, jaka jest prawda. Dziewczyna postanawia zatrudnić detektywa, który pomoże jej znaleźć oszusta z Vetrobulu. Dochodzi też do wniosku, że nie chce być wobec Tymona taka, jak jej mama wobec ojca, dlatego zgadza się na spotkanie z Danutą. Tymczasem Paweł, Kuba i Piotr proponują Ani stanowisko nowego menadżera kliniki. Bartek wyznaje kolegom, że spotyka się z Anią.

Zakochani po uszy 178 streszczenie

Laura wyciąga przebraną Sylwię z mieszkania, Sylwia boi się, że jeśli zostanie rozpoznana, trafi do więzienia. Ale nawet Piotr nabiera się na jej nowy wizerunek i nie rozpoznaje byłej żony. Sylwia nabiera pewności siebie i postanawia działać. Chce wyrobić sobie fałszywe dokumenty i wyjechać. Wcześniej jednak musi się zemścić. Wykrada zapasowe klucze do gabinetu weterynaryjnego Asi. Do puszki z herbatą wkrusza tabletki wczesnoporonne dla zwierząt… Tymczasem Danuta po tym, jak skręciła nogę wprowadza się do Bartka. Ma nadzieję, że jej synowie się pogodzą. Klaudia intryguje i podrywa Wojtka, który naiwnie wierzy dziewczynie.

Zakochani po uszy 179 streszczenie

Kuba postanawia walczyć o Paulę. Odwiedza ją w winiarni i spotyka tam Karola, jest zazdrosny. Tymczasem Danuta jest mile zaskoczona, kiedy Bartek wyjawia jej, że ma dziewczynę. Tymon sprytnie dowiaduje się, że to Ania. Sonia czuje się odrobinę zazdrosna, jednak ma na głowie poważniejsze sprawy. Spotyka się z detektywem, który ma pomóc jej dotrzeć do oszustów, przez których jej ojciec siedzi w więzieniu. Mężczyzna robi na Soni dobre wrażenie, ale dziewczyna nie ma pieniędzy, aby wpłacić mu żądaną zaliczkę. Tymon proponuje Soni pożyczkę, ale kiedy dowiaduje się, na co są te pieniądze, jest przerażony. Boi się zemsty Olgierda. Próbuje zniechęcić Sonię. Laura odkrywa, że Sylwia próbowała zabić dziecko Asi.

Zakochani po uszy 180 streszczenie

Tymon cały czas stara się powstrzymać Sonię przed odnalezieniem oszusta z Vetrobulu. Postanawia ostrzec Olgierda i daje mu namiary na detektywa, którego wynajęła dziewczyna. Paula wybiera się do wróżki, by otrzymać odpowiedź na pytanie, czy będzie z Kubą. Tymczasem do chłopaka w końcu dociera, że kocha Paulę i nie chce dłużej zwlekać, żeby jej to wyznać. Umawiają się na wieczór. Plany pary komplikuje jednak pani Jola, która w trosce o przyszłość Laury stara się ją wyswatać z młodym dentystą.

Narzeczona ze Stambułu streszczenie odcinków

Narzeczona ze Stambułu. Streszczenie odcinków 86, 87, 88

Barwy Szczęścia 2216 – 2220. Streszczenie, zwiastun, odcinki VOD