w ,

Zakochani po uszy 165, 166, 167, 168 [streszczenie]

Zakochani po uszy online

Streszczenie odcinków 165, 166, 167 i 168 serialu Zakochani po uszy. Gdzie oglądać odcinki w internecie? Zakochani po uszy online dostępni są na platformie Player.pl.

Zakochani po uszy online

Serial Zakochani po uszy oglądać można w TVN 7 od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30. Powtórki emitowane są następnego dnia o 11:45, a także w niedzielę, gdy puszczane są wszystkie cztery odcinki.

Zakochani po uszy online dostępny jest na platformie Player.PL. Zarówno w formie VOD, jak i na żywo. Aby oglądać TVN 7 stream online należy wykupić specjalny pakiet w cenie 10 zł.

Po premierze TVN 7 odcinki na Player.pl dostępne są za darmo. Posiadacze pakietu mogą oglądać je jeszcze przed emisją w telewizji.

Zakochani po uszy 165, 166, 167, 168

Streszczenie Zakochani po uszy 165

Malwina budzi się w mieszkaniu Tomka, ma ogromnego kaca. Jest zrozpaczona tym, jak się zachowała i ucieka. Nie chce z nikim rozmawiać. Tymczasem Bartek nie wie, co zrobić. Zamiast wykorzystać okazję i zdemaskować Tymona przed matką i Sonią, postanawia zrezygnować z rodzinnej kolacji. Tymon natomiast przekonuje Sonię, żeby ten jeden raz udawała jego dziewczynę…

Streszczenie Zakochani po uszy 166

Sonia i Tymon spotykają się z jego mamą. Sonia jest wściekła, ale zgadza się udawać przed kobietą dziewczynę Tymona. Danuta jest nią zachwycona i oznajmia synowi, że da mu pieniądze na otworzenie knajpy. Tymon udaje przed Sonią, że nie chce wsparcia i na pokaz odmawia matce. Wkrótce na kolacji pojawia się Bartek, który zamierza zdemaskować młodszego brata. Mówi Soni, że Tymon ją wykorzystuje. Tymon zaprzecza i przekonuje Sonię, że Bartek dostał na jej punkcie obsesji… Malwina w tajemnicy przed wszystkimi postanawia wyjechać. Przyjaciele szukają jej, Tomek próbuje użyć policyjnych metod, bo czuje się winny.

Streszczenie Zakochani po uszy 167

Malwina zaginęła. Tomkowi udaje się ją namierzyć w hostelu we Wrocławiu. Dziewczyna zamierza na razie tam zostać.  Tymczasem Sonia spotyka się z Bartkiem. Żałuje, że bracia pokłócili się przez nią, uświadamia Bartkowi, że wie, jaki jest Tymon, ale mimo to go lubi… Danuta jest pod wrażeniem Soni i chce, żeby Tymon powiedział dziewczynie prawdę o tym, że wziął od niej pieniądze na knajpę. Tymon ma pewien plan i umawia się na spotkanie z Olgierdem z firmy, w której kiedyś pracował i przez którego dostał wyrok w zawieszeniu. Ta sama firma oszukała ojca Soni… Kuba stara się o uzyskanie praw rodzicielskich do Jagody. Martwi się, czy Zośka dobrowolnie się ich zrzeknie.

Streszczenie Zakochani po uszy 168

Paula nie ma zaufania do niani, którą Kuba zatrudnił do opieki nad Jagódką. Postanawia kontrolować kobietę. W tajemnicy przed Kubą umieszcza w pokoju dziecka kamerkę ukrytą w przytulance. Wkrótce Paula razem z panią Jolą podglądają Kubę i jego córeczkę… Tymczasem Tymon spotyka się z Olgierdem. Chce, żeby ten powiedział mu, kto jest właścicielem firmy Vetrobul. Jest pewien, że dzięki tej informacji zdobędzie Sonię, która za wszelką cenę chce dotrzeć do oszustów, przez których jej ojciec trafił do więzienia. Okazuje się, że Vetrobul to firma Olgierda, mężczyzna zastrasza Tymona…Piotr proponuje Asi, aby zaczęli starać się o dziecko.

Przysięga 115, 116, 117 streszczenie odcinków

Przysięga odc. 115, 116, 117. Streszczenie odcinków

M jak Miłość 1497

M jak Miłość 1497. Gdzie oglądać? Streszczenie odcinka