Zakazany Owoc 125 i 126 streszczenie. Powtórka odcinka VOD TVP PL

Zakazany Owoc 125 i 126 streszczenie odcinka. Emisja w TVP już w czwartek 29 grudnia. W naszym serwisie dowiesz się co wydarzy się w danym odcinku, a także znajdziesz informacje gdzie i kiedy oglądać powtórki.

Zakazany Owoc odcinek 125 Streszczenie

W serialu Zakazany Owoc 125 Kaya daje Erimowi swoją krew. Yildiz staje się kozłem ofiarnym. Ender usiłuje rozegrać ostatnie zdarzenia na swoją korzyść. Operacja Erima kończy się sukcesem. Yigit zbiera informacje o Ender.

Premiera Zakazany Owoc odcinek 125 w piątek 30 grudnia o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2.

Zakazany Owoc odcinek 126 Streszczenie

Yildiz zarzuca Halitowi, że źle potraktował jej matkę. Znajomość Zehry i Canera wkracza w fazę flirtu. Ender prorokuje, że Yildiz nie odpuści zniewagi jej matki i kiedyś wybuchnie. Yigit postanawia odnaleźć swą prawdziwą matkę Ender. Była dziewczyna Alihana najwyraźniej coś knuje.

Premiera Zakazany Owoc 126 nastąpi w poniedziałek 2 stycznia 2023 roku o 17:15.

Powtórki w TV nie są dostępne, ale dzisiejszy odcinek Zakazany Owoc 125 i 126 VOD dostępny jest za darmo na TVP VOD (vod.tvp.pl). Można tam obejrzeć nie tylko ostatni, ale również wszystkie odcinki.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ