Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe stulecie odc. 294 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w sobota, 13 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 294 streszczenie szczegółowe

Mihrimah idzie pożegnać Pedra. Mężczyzna ma nadzieję, że sułtanka zdecyduje się na ucieczkę z nim ze stolicy. Medycy są bezradni wobec choroby Hürrem. Sulejman postanawia wyjechać z nią do gorących źródeł w Bursie. Sumbul informuje Mihrimah o chorobie sułtanki. Bajazyd wysyła do Selima list, w którym wzywa go do walki. Rüstem zaczyna flirtować z Gracią Mendes..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 294 wyemitowany zostanie w sobota, 13 maja o godzinie 12:55 oraz o 19:30 w TVP Kobieta. Powtórka za kilka tygodni dostępna będzie w TVP 1.

Wspaniałe stulecie odc. 294 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 294 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to niestety wszystkie odcinki po polsku nie są już tam dostępne. Dlatego sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj