w

Wspaniałe stulecie odc. 268 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 268 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 29 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 268 streszczenie szczegółowe

Mustafa jedzie na spotkanie z Sulejmanem. W tym samym czasie z Konstantynopola wyruszają kaci. Mihrimah zaczyna żałować, że wzięła udział w spisku przeciwko bratu. Cihangir odwiedza sułtana i otrzymuje od niego zapewnienie, że Mustafie nie stanie się krzywda. Książę otrzymuje ostrzeżenie od nieznanego sprzymierzeńca, który odradza mu wizytę w namiocie ojca..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 268 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 29 maja o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

Wspaniałe stulecie odc. 268 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 268 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to ostatnie odcinki są tam dostępne przez kilka dni. Musisz więc szybko nadrobić zaległości i obejrzeć powtórki. Dotyczy to jedynie odcinków emitowanych przez TVP 1. Sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

Zakazany Owoc odc. 226 streszczenie szczegółowe. Powtórka odcinka VOD TVP PL

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Dziedzictwo odc. 38 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?