w

Wspaniałe stulecie odc. 265 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe stulecie odc. 265 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środa, 24 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 265 streszczenie szczegółowe

Kara Ahmed pasza stara się zdobyć serce swojej przyszłej małżonki, sułtanki Fatmy. Dzięki niemu sułtan dowiaduje się o istnieniu grupy wspierającej księcia Mustafę, której przewodzi Piri Reisa. Plan Rüstema i Hürrem odnosi sukces. Szach Persji Tahmasb odpowiada na sfabrykowany przez Rüstema list, który rzekomo napisał Mustafa. Tymczasem niczego nieświadomy książę wyjeżdża ze swoim synem Mehmetem na polowanie..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 265 wyemitowany zostanie w środa, 24 maja o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

Wspaniałe stulecie odc. 265 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 265 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to niestety wszystkie odcinki po polsku nie są już tam dostępne. Dlatego sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

Zakazany Owoc 225 VOD TVP PL streszczenie

Zakazany Owoc odc. 224 streszczenie szczegółowe. Powtórka odcinka VOD TVP PL

Zakazany Owoc 225 VOD TVP PL streszczenie

Zakazany Owoc odc. 225 streszczenie szczegółowe. Powtórka odcinka VOD TVP PL