Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe Stulecie odc. 229 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek w TVP Kobieta. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD, gdzie dostępny jest lektor PL.

Wspaniałe Stulecie odcinek 229 streszczenie szczegółowe

W serialu Wspaniałe Stulecie 229 Książę Bajazyd niespodziewanie postanawia wyjechać ze stolicy. Rüstem pasza, mimo obaw o życie, odwiedza koszary janczarów, gdzie dochodzi do otwartego konfliktu. Sułtan każe Barbarossie zbadać sprawę. Podczas walki z Mihrunnisą zostaje zabity główny halabardzista działający w pałacu księcia Mustafy, szpieg Rüstema. Mihrunnisa zdradza się z uczuciami wobec księcia. Faworyta sułtana, Nazenin, spodziewa się dziecka. Sułtanka Fatma, ku rozpaczy Hürrem, każe ogłosić tę wiadomość na cztery strony świata.

Gdzie oglądać powtórki na VOD?

Turecki serial Wspaniałe Stulecie odc. 229 wyemitowany zostanie w czwartek 9 marca o godzinie 19:30 w TVP Kobieta. Powtórka w późniejszym terminie dostępna będzie w telewizji TVP 1. Niestety Wspaniałe Stulecie odc. 229 na VOD TVP PL nie jest już dostępne. Serial online można natomiast znaleźć na CDA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj