Wspaniałe Stulecie odc. 223 VOD TVP PL: streszczenie szczegółowe.

Wspaniałe Stulecie odc. 223 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek w TVP 1. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Wspaniałe Stulecie odcinek 223 streszczenie szczegółowe

W serialu Wspaniałe Stulecie odc. 223 Cecilia robi wszystko, by zwrócić na siebie uwagę księcia Selima. Książę Mustafa zostaje zaatakowany w lesie. Wychodzi z opresji cało, dzięki interwencji dwóch tajemniczych mężczyzn. W ataku ginie ciężarna faworyta Mustafy Rümeysa. Cecilia postanawia przekupić Sümbül agę, aby przyjął ją do haremu księcia Selima. Podczas wyprawy na polowanie dochodzi do kolejnej sprzeczki Selima z Bajazydem. Po raz kolejny sułtan udziela Bajazydowi ostrej reprymendy.

Turecki serial Wspaniałe Stulecie odc. 223 wyemitowany zostanie w poniedziałek 20 marca o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 6:00 w TVP1.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ