Wojenne Dziewczyny sezon 4 odc. 48 streszczenie odcinków

Wojenne Dziewczyny sezon 4 odcinek 10 (odc. 49) streszczenie. Gdzie oglądać serial online i powtórki odcinka 49 w TV?

Serial Wojenne Dziewczyny odc. 49

Wojenne Dziewczyny odcinek 49 (sezon 4 odcinek 10) już w niedzielę 14 listopada o godzinie 20:15 w telewizji TVP 1. Tego samego dnia o 14:55 można obejrzeć powtórkę odcinka 48, który został wyemitowany w Święto Niepodległości.

Serial online na żywo można oglądać na WP Pilot, jako live stream z TVP 1. Podobnie jest w przypadku powtórek.

Wojenne Dziewczyny sezon 4 streszczenia odcinków publikuje w naszym serwisie.

Ostatni odcinek powtarzany jest w sobotę o 18:30. Ponadto Wojenne Dziewczyny powtórki można oglądać w internecie na platformie TVP VOD. Odcinki dostępne są za darmo i bez rejestracji.

Wojenne Dziewczyny streszczenia odcinków

Wojenne Dziewczyny odc. 49 (sezon 4 odcinek 10)

Marysia i Nitka wracają do Warszawy z polskimi dziećmi, które adoptowały podszywając się pod obywatelki Rzeszy. Leokadia nie jest zadowolona z obrotu sprawy. Dziewczyny miały zrobić rozeznanie w Urzędzie do spraw rasy i osadnictwa we Wrześni, nie było mowy o zabieraniu jakichkolwiek dzieci stamtąd. Marysia i Nitka swoim zachowaniem naraziły na szwank powodzenie całej akcji. Mareczek, młodszy brat Sońki, jest świadkiem wywózki wszystkich mieszkańców kamienicy, w której mieszkał razem z matką. Roztrzęsiony chłopiec pojawia się w Teatrzyku i mówi o wszystkim bratu. Okazuje się, że wywózka mieszkańców kamienicy jest odwetem Niemców za zabójstwo Kurta Lindemanna.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P