Strona głównaTelewizja onlineCanal+ Sport online za darmoWisła Kraków - Pogoń Szczecin online za darmo. Mecz na żywo w...

Wisła Kraków – Pogoń Szczecin online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Mecz Wisła Kraków – Pogoń Szczecin online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję i live stream? Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo w internecie.

Gdzie i kiedy oglądać transmisję?

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo

Mecz Wisła Kraków – Pogoń Szczecin odbędzie się w niedzielę o godzinie 17:30 w 9. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Transmisja w programie TV znajduje się na Canal+ Sport. Komentatorami będą Adam Marchliński, a także Michał Żewłakow. Gdzie obejrzeć mecz Wisła – Pogoń na żywo w internecie?

Wisła Kraków – Pogoń Szczecin stream online

Mecz Wisła – Pogoń online za darmo można śledzić w naszym serwisie. Transmisja dostępna jest również w internecie. Live stream udostępnia Player oraz Canal Plus Online. Nie jest to jednak darmowa usługa. Obecnie można jednak skorzystać z promocyjnej ceny.

Wisła Kraków do meczu przystąpi po porażce 0:5 z Lechem Poznań. Pogoń Szczecin z kolei skompromitowała się i odpadła z Pucharu Polski w meczu z KKS Kalisz. W tabeli PKO BP Ekstraklasy więcej punktów mają Portowcy. Wyprzedają Wisłę Kraków o dwa punkty. Dzisiaj Pogoń walczy o pozycję wicelidera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj