Więzień Miłości odc. 504, 505. Streszczenie szczegółowe odcinków po polsku

Wiezień Miłości odc. 504, 505: streszczenie szczegółowe po polsku. Zobacz gdzie i kiedy oglądać serial w TV lub online bez konieczności szukania napisów.

Więzień Miłości odc. 504, 505 VOD

Więzień Miłości odc. 504 po polsku wyemitowany zostanie w czwartek. W piątek emisja Więzień Miłości 505. Serial można oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10, a także na WP Pilot jako live stream online.

Więzień Miłości odcinek 504, 505 w internecie można obejrzeć również na TVP VOD, gdzie dostępne są wszystkie odcinki po polsku. Zarówno Więźnia Miłości, jak i innych seriali jak np. Elif, Przysięga, M jak Miłość czy Barwy Szczęścia.

Prezentujemy streszczenie odcinków serialu Więzień Miłości po polsku.

Więzień Miłości odcinek 504, 505 – streszczenie po polsku

Więzień Miłości odc. 503 streszczenie szczegółowe

Tarik ściga porywaczy Alego, lecz oni go gubią i zostawiają chłopca u okrutnej kobiety. Elmas kłóci się z Zelihą i Dżanan. Vakkas, starszy mężczyzna, słyszy, że Elmas wyda córkę za pierwszego lepszego.

Więzień Miłości odc. 504 streszczenie szczegółowe

Azize rozpacza. Oouz i Tarik robią wszystko, by odnaleźć Alego. Kobieta, której porywacze powierzyli Alego, znęca się nad chłopcem. Vakkas proponuje Elmas, że ożeni się z Zelihą. Elmas jest oburzona.

Więzień Miłości odc. 505 streszczenie szczegółowe

Ali ucieka pilnującej go kobiecie. Wszystko wskazuje na to, ze wpadł pod samochód. Azize ma dokonać identyfikacji. Okazuje się, że Vakkas jest niezwykle zamożnym człowiekiem. Elmas jest pod wrażeniem. Tarik dopada jednego z porywaczy Alego.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P