Więzień Miłości odc. 498, 499 i 500 VOD. Streszczenie szczegółowe odcinków po polsku

Więzień Miłości streszczenie szczegółowe odcinków 498, 499 i 500. Zobacz co wydarzy się w kolejnych częściach serialu. Oglądaj odcinki na VOD TVP.

Więzień Miłości odcinki 498, 499 i 500 VOD

Odcinki serialu Więzień Miłości emitowane są w telewizji TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10. Wszystkie odcinki online „na żywo” w porze emisji można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępny jest live stream z TVP 2.

Więzień Miłości odc. 498 wyemitowany zostanie w środę 24 lutego. Dzień później można obejrzeć odcinek 499, a w piątek premiera Więzień Miłości odc. 500. Streszczenia odcinków Wieźnia Miłości po polsku prezentujemy poniżej.

Wszystkie odcinki serialu Więzień Miłości po polsku można oglądać w internecie. Udostępnia je platforma TVP VOD. Więzień Miłości 498, 499 i 500 VOD po polsku jest dostępny za darmo. Odcinki trafiają tam po emisji w TVP 2.

Więzień Miłości streszczenia szczegółowe odcinków

Więzień Miłości odc. 498 streszczenie szczegółowe

Tarik nie wypuszcza Zalihy z domu, by odetchnęła po próbie samobójstwa. Kylycz zachodzi w głowę, jaką tajemnicę skrywa Azize. Ouz dba o Azize i Yildiz dosłownie odchodzi od zmysłów.

Więzień Miłości odc. 499 streszczenie szczegółowe

Kylycz dowiedział się, że Ali nie jest prawdziwym synem Azize. Tarik nadal opiekuje się Zalihą. Azize wraca do zdrowia. Ouz chce, by wraz z Alim zamieszkała w rezydencji.

Więzień Miłości odc. 500 streszczenie szczegółowe

Kylycz grozi Azize, że jeśli mu nie ulegnie, rozpowie, że Azize nie jest matką Alego. Ouz widzi, jak Yildiz dręczy Alego i zrywa zaręczyny. Tarik w swoim domu przekonuje wściekłego Sameta, że między nim a Zelihą nic nie zaszło.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P