Więzień Miłości odc. 496, 497. Streszczenie odcinków po polsku

Wiezień Miłości odc. 496, 497: streszczenie szczegółowe po polsku. Zobacz gdzie i kiedy oglądać serial w TV lub online bez konieczności szukania napisów PL. Powtórka serialu dostępna jest tylko w internecie.

Więzień Miłości odc. 496, 497 VOD

Turecki serial Więzień Miłości emitowany jest w telewizji TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10. Wszystkie odcinki online „na żywo” w porze emisji można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępny jest live stream z TVP 2.

Więzień Miłości odc. 496 wyemitowany zostanie w poniedziałek 22 lutego. Odcinek 497 można obejrzeć we wtorek.

Wszystkie odcinki serialu Więzień Miłości 496 po polsku można oglądać w internecie. Udostępnia je platforma TVP VOD. Więzień Miłości VOD po polsku jest dostępny za darmo. Odcinki 496 i 497, podobnie wszystkie, trafiają tam po emisji w TVP 2.

Więzień Miłości streszczenia szczegółowe odcinków

Więzień Miłości odc. 496 streszczenie szczegółowe

Ouz informuje Ajsel o wypadku Azize i zabiera Alego do rezydencji. Yildiz wścieka się, że dzieciak prostej baby komplikuje jej życie. Tarik ratuje Zelihę przed samobójstwem.

Więzień Miłości odc. 497 streszczenie szczegółowe

Zeliha z rozpaczy chce popełnić samobójstwo. Ali aklimatyzuje się w rezydencji. Azize po operacji czuje się coraz lepiej. Yildiz przychodzi do szpitala, by ją zabić.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general