w

Więzień Miłości odc. 491, 492. Streszczenie odcinków po polsku

Więzień Miłości odc. 493, 494, 495

Wiezień Miłości odc. 491, 492: streszczenie szczegółowe po polsku. Zobacz gdzie i kiedy oglądać serial w TV lub online bez konieczności szukania napisów PL. Powtórka serialu dostępna jest tylko w internecie.

Więzień Miłości491, 492 VOD

Turecki serial Więzień Miłości emitowany jest w telewizji TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10. Wszystkie odcinki online “na żywo” w porze emisji można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępny jest live stream z TVP 2.

Więzień Miłości odc. 491 wyemitowany zostanie w poniedziałek 15 lutego. Odcinek 492 premierowo obejrzeć można we wtorek.

Wszystkie odcinki serialu Więzień Miłości po polsku można oglądać w internecie. Udostępnia je platforma TVP VOD. Więzień Miłości VOD po polsku jest dostępny za darmo. Odcinki 488, 489, 490, podobnie wszystkie, trafiają tam po emisji w TVP 2.

Więzień Miłości szczegółowe streszczenia odcinków

Więzień Miłości odc. 491 streszczenie

Samet prowokuje Tarika i dochodzi do bójki. Pomimo zakazu matki, Zeliha spotyka się z Sametem, który definitywnie z nią zrywa. Azize doradza Oouzowi przy wyborze projektu firmowej kuchni.

Więzień Miłości odc. 492 streszczenie szczegółowe

Zestresowana Zeliha mdleje na ulicy i trafia do szpitala. Dżannet uświadamia Sametowi, jaki był niesprawiedliwy dla Zelihy. Azize je z Oouzem lunch i dostaje ataku niestrawności. Gdy Yildiz szuka domu Azize, psuje jej się samochód.

LEGIA - WISŁA PŁOCK transmisja. Gdzie oglądać?

Puchar Polski: Pogoń – Piast stream, transmisja TV i online

Finał Australian Open 2021 na żywo

Świątek – Halep online. Mecz na żywo, transmisja za darmo