w

Więzień Miłości odc. 342, 343. Streszczenie odcinków po polsku

Więzień Miłośc szczegółowe streszczenia

Wiezień Miłości odc. 341, 342, 343: streszczenie szczegółowe po polsku. Zobacz gdzie i kiedy oglądać serial w TV lub online bez konieczności szukania napisów.

Więzień Miłości 342, 343 VOD

Turecki serial Więzień Miłości emitowany jest w telewizji TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10. Wszystkie odcinki online “na żywo” w porze emisji można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępny jest live stream z TVP 2.

Więzień Miłości 341 wyemitowany zostanie w piątek 10 lipca. Odcinek 342 premierowo obejrzeć można w poniedziałek, a Więzień Miłości odc. 343 we wtorek.

Wszystkie odcinki serialu Więzień Miłości po polsku można oglądać w internecie. Udostępnia je platforma TVP VOD. Więzień Miłości VOD po polsku jest dostępny za darmo. Odcinki 341, 342, 343, podobnie wszystkie, trafiają tam po emisji w TVP 2.

Więzień Miłości szczegółowe streszczenia odcinków

Więzień Miłości odc. 341 streszczenie po polsku

Dżewrije ogląda mieszkania do wynajęcia. Kerem oznajmia Sabah swoją nieodwołalną decyzję zamknięcia biura. Zehra dowiaduje się, gdzie przebywa Muge. Wraz z Omerem w ostatniej chwili ratują Ajsze.

Więzień Miłości odc. 342 streszczenie po polsku

Omer w końcu zdradza siostrze powód, dla którego podpisał z Zehrą ślubny kontrakt. Rozgoryczona Sabah postanawia wyjechać ze Stambułu. Kerem oznajmia jej jednak, że zmienił swoją decyzję i nie zamknie biura. Dżewrije jest rozżalona. Brak jej kontaktu z krewnymi, którzy do niej nie dzwonią.

Więzień Miłości odc. 343 streszczenie po polsku

Ayse postanawia zaprosić Omera i Zehrę na kolację. Dla jej brata to kolejna szansa na przełamanie oporu Zehry. Tymczasem w okolicy grasuje włamywacz. Gdy szef Atiego zarzuca mu kradzież, chłopaka z opresji ratuje Kerem. On sam też ma kłopoty. Wciąż nie potrafi zdobyć się na szczerą rozmowę z Sabah.

Już wkrótce opisy kolejnych odcinków. Przygotowujemy również szczegółowe streszczenie każdego odcinka, podobne jak kiedyś dostępne były na Turkweb.

Przysięga 308 i 309 streszczenie szczegółowe

Przysięga 211 i 212 szczegółowe streszczenie odcinków

Elif streszczenie odcinków

Elif 771, 772, 773 streszczenie po polsku. Wszystkie odcinki VOD