w

Więzień Miłości odc. 299 streszczenie szczegółowe. Oglądaj na VOD

Więzień Miłości streszczenia

Więzień Miłości 298 można obejrzeć VOD TVP. Prezentujemy również streszczenie odcinka 299 po polsku.

Więzień Miłości odc. 298 VOD

Odcinek 298 wyemitowany został w piątek 8 maja o godzinie 17:10 w telewizji TVP 2. Więzień Miłości w internecie można obejrzeć na platformie VOD TVP.

Więzień Miłości nie ma dostępnych powtórek w telewizji. Jeśli ktoś nie obejrzy serialu na żywo w TV lub online dzięki platformie WP Pilot, to musi szukać powtórek po polsku online.

Oglądaj Więzień Miłości 298 na TVP VOD <- Kliknij Tutaj

Więzień Miłości streszczenie szczegółowe

Odcinki serialu Więzień Miłości po polsku w internecie są dostępne za darmo bez rejestracji. Znaleźć je można na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Odcinek 229 pojawi się tam w środę popołudniu, około godziny po premierze w TVP 2.

Co wydarzyło się w serialu? Poniżej prezentujemy streszczenia serialu Więzień Miłości.

Więzień Miłości odc. 298 streszczenie

Sabah odwiedza cmentarz. Kerem podsłuchuje, jak Szukran mówi, że w grobie nie leżą rodzice Sabah. Zehra prosi Omera o pieniądze, odmawiając podania powodu, czym wzbudza jego wielką złość. Muge nie podoba się, że Ajsze wybiera się z Nihatem do kina.

Więzień Miłości odc. 299 streszczenie

Szukran zabrania Keremowi wyznać Sabah prawdę o jej rodzicach. Muge usypia Ajsze, uniemożliwiając jej pójście z Nihatem do kina. Zehra sprzedaje biżuterię, lecz nie uzyskuje potrzebnej kwoty na okup. Omer w obcesowy sposób wręcza jej brakującą sumę.

Elif po polsku streszczenie odcinków 874, 875, 867

Elif 722,723, 724 streszczenie odcinków po polsku

Elif po polsku streszczenie odcinków 874, 875, 867

Elif 725 VOD. Streszczenie odcinka