w ,

Więzień Miłości odc 263, 264, 265, 266. Streszczenie odcinków

Więzień Miłości streszczenia

Więzień Miłości streszczenie odcinków 263, 264, 265 oraz 266. Zobacz co wydarzy się w najnowszych odcinkach i ogląda je na TVP 2 lub w internecie na TVP VOD.

Nowe odcinki serialu Więzień Miłości po polsku emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10 w TVP 2. W internecie można je oglądać na żywo na WP Pilot, a powtórki w formie VOD udostępnia platforma TVP VOD.

Oglądaj Więzień Miłości VOD <- Kliknij Tutaj

Więzień Miłości szczegółowe streszczenia po polsku (napisy PL)

Więzień Miłości odc 263 streszczenie szczegółowe

Dżanan chce mieć bogatego narzeczonego, tak jak Zehra. Niestety, kandydat kradnie jej pieniądze. Omer drze stary kontrakt na strzępy i zakłada Zehrze konta bankowe. Sabah dowiaduje się, że Kerem obronił ją przed mafią. Ma wyrzuty sumienia.

Więzień Miłości odc 264 streszczenie szczegółowe

Dzianan kręci i namawia Zehrę na pożyczkę, by móc jej kupić prezent ślubny. Sabah nie wie, jak przeprosić Kerema za to, że podejrzewała go o konszachty z mafią. Naiwna Dzianan umawia się z Dzietinem, a ten nakłania ją do zaproszenia Zehry.

Więzień Miłości odc 265 streszczenie szczegółowe

Sabah kupuje Keremowi prezent na przeprosiny, który nie przypada mu do gustu. Kerem szuka odpowiedniej partnerki na przyjęcie, Nurczin zabiega, by z nim pójść. Czetin chce przedstawić Dżanan matce.

Więzień Miłości odc 266 streszczenie szczegółowe

Dżanan zemdlała w domu Czetina, Zehra ją ratuje, zatajając przed ciotką ten incydent. Elegancko ubrana Sabah jest gotowa iść z Keremem na przyjęcie. Niestety, zatrzaśnięte drzwi zmuszają ich do pozostania w domu.

Przysięga VOD

Narzeczona ze Stambułu streszczenie odcinków

Narzeczona ze Stambułu. Streszczenie odcinków 86, 87, 88