Więzień Miłości 501, 502, 503. Streszczenie szczegółowe odcinków po polsku

Więzień Miłości streszczenie szczegółowe odcinków 501, 502, 503. Zobacz co wydarzy się w kolejnych częściach serialu. Oglądaj odcinki na VOD TVP.

Więzień Miłości odcinki 501, 502, 503 VOD

Odcinki serialu Więzień Miłości emitowane są w telewizji TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10. Wszystkie odcinki online „na żywo” w porze emisji można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępny jest live stream z TVP 2.

Więzień Miłości odc. 501 wyemitowany zostanie w poniedziałek 1 marca. Dzień później można obejrzeć odcinek 502, a w środę premiera Więzień Miłości odc. 502. Streszczenia odcinków Wieźnia Miłości po polsku prezentujemy poniżej.

Wszystkie odcinki serialu Więzień Miłości po polsku można oglądać w internecie. Udostępnia je platforma TVP VOD. Więzień Miłości 501, 502, 503 VOD po polsku jest dostępny za darmo. Odcinki trafiają tam po emisji w TVP 2.

Więzień Miłości streszczenia szczegółowe odcinków

Więzień Miłości odc. 501 streszczenie

Przyjaciel Koraja poprowadzi rozwód Selin. Kylycz sądzi, że Azize z nim wyjedzie. Policja informuje Tarika, że Zeliha złożyła na niego skargę. Ali zostaje porwany.

Więzień Miłości odc. 502 streszczenie

Tarik spędza noc w areszcie. Zeliha wycofuje skargę. Za sprawą Yildiz podejrzenie o porwanie Alego spada na Kylycza. Yildiz zamierza wysłać Alego do odległego miasta, by nikt go już nie znalazł. Selin składa pozew rozwodowy.

Więzień Miłości odc. 503 streszczenie

Porywacze Alego są ścigani przez Taryka. Ci gubią go i zostawiają chłopca u bezwzględnej kobiety. Elmas kłóci się z Zelihą i Dżanan. Tymczasem Vakkas, starszy mężczyzna, słyszy, jak Elmas mówi, że wyda córkę za pierwszego chętnego mężczyznę.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P