w

Więzień Miłości 371 i 372. Streszczenie szczegółowe odcinków po polsku

Więzień Miłości odc. 371 i 372 streszczenie

Wiezień Miłości odc. 371 i 372: streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial można oglądać w telewizji TVP 2 oraz w internecie na VOD TVP

Więzień Miłości odcinek 371 i 372

Serial Więzień Miłości po polsku w TVP 2 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10. Live stream udostępnia za darmo WP Pilot.

Więzień Miłości 371 wyemitowany zostanie w piątek, a odc. 372 w poniedziałek. Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie obu odcinków serialu.

Wszystkie odcinki serialu Więzień Miłości po polsku można oglądać w internecie. Udostępnia je za darmo platforma TVP VOD.

Więzień Miłości 371 i 372 szczegółowe streszczenie odcinków

Więzień Miłości odc. 371 streszczenie

Kerem pomaga Sabah pokonać migrenę. Idil nadal przymila się do niego. Omer zachodzi w głowę, po co Zehra spotkała się z panem Mehmetem. Ajsze wszystko wyjaśnia i chwali Zehrę.

Więzień Miłości odc. 372 streszczenie

Zehra na spotkaniu z Dżulide zauważa, że ktoś potajemnie robi im zdjęcia. Następnie kobieta wraz z Ajsze spotyka się z panem Mehmetem, o którego Omer jest wyjątkowo zazdrosny. Sabah w dalszym ciągu cierpi z powodu migreny. Tymczasem Kerem informuje Idil, że zakupił bilety na urlop, który spędzi z Sabah, a nie z nią.

La Bandida odc 60 streszczenie

La Bandida odc 48. Streszczenie szczegółowe odcinka

Przysięga 313 i 314 streszczenie szczegółowe

Przysięga 238 streszczenie szczegółowe odcinka