w ,

Więzień Miłości 323 i 324. Streszczenie szczegółowe

Więzień Miłości 323 i 324streszczenie odcinków

Więzień Miłości 323 i 324 po polsku obejrzeć będzie można w telewizji TVP 2 w poniedziałek i wtorek. Szukacie szczegółowe streszczenia odcinków? Zobacz co wydarzy się w Więzień miłości odc. 323 i 324.

Więzień Miłości 323 i 324

Więzień Miłości 323 to drugi odcinek, który TVP 2 wyemituje w przyszłym tygodniu (wtorek, 16 czerwca). Początek o godzinie 17:10 w TVP 2. O tej samej porze, tylko że w środę premierowo obejrzeć będzie można Więzień Miłości odcinek 324. Już dziś możesz zapoznać się z opisem odcinków. Szczegółowe streszczenie dostępne będzie w późniejszym terminie.

Więzień Miłości po polsku można oglądać również w internecie. Wiele osób korzysta z Youtube, gdzie dostępne są napisy PL, ale odcinki – również 323 i 324 – udostępniane są po emisji w TVP 2 na platformie VOD TVP.

Więzień Miłości odc. 323 i 324 streszczenie

Więzień Miłości odcinek 323

Ayse mdleje, widząc, jak Bahszende w niesprawiedliwy sposób atakuje Zehrę. Omer nie zamierza pozwalać, by babka w ten sposób traktowała jego żonę. Stanowczo jej tego zabrania. Później wyznaje Zehrze dozgonną miłość. Teoman chce powiedzieć Sabah o swoich uczuciach, ona jednak nie daje mu żadnej nadziei. Koray stara się o pracę w firmie Omera.

Więzień Miłości odcinek 324

Salim jest zdenerwowany wieściami o rozstaniu Yasemin i Koraya. Dostaje palpitacji serca. Zaniepokojona Zehra jedzie wraz z Omerem do ojca, by się nim zaopiekować. Teoman zamierza utrudniać Sabah pracę. Koray zostaje zatrudniony w firmie Omera.

Meczosy na żywo w internecie

Mecz Lechia – Cracovia online. Gdzie oglądać?

Elif streszczenie odcinków

Elif odcinek 749 i 750 streszczenie. Oglądaj VOD po polsku