w ,

Więzień Miłości 287, 288, 289 streszczenie odcinków

Więzień Miłości streszczenia

Więzień Miłości odc. 286 VOD można obejrzeć już we wtorek popołudniu. Prezentujemy również szczegółowe streszczenia odcinków 287, 288 i 289 serialu Więzień Miłości.

Więzień Miłości to turecki serial, który po polsku emituje telewizja TVP 2. Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10.

Więzień Miłości VOD to możliwość oglądania powtórek w internecie. Wszystkie odcinki po polsku udostępniane są za darmo po emisji w TVP 2.

Oglądaj Więzień Miłości na TVP VOD <- Kliknij Tutaj

Więzień Miłości streszczenie odcinków

Więzień Miłości odc. 286 streszczenie

Kerem i Sabah zajmując się chorym Atim, nawiązują nić porozumienia. Ojciec Kerema docenia odmianę syna i przywraca mu dawne przywileje. Czetin usiłuje wyciągnąć od Dżanan więcej pieniędzy. Zehra oznajmia Omerowi, że wyjaśni nieporozumienie, które ich podzieliło.

Szczegółowe streszczenie z youtube – napisy PL

Więzień Miłości odc. 287 streszczenie

Z okazji rocznicy ślubu Ajsze i Dżewrije, podszywając się pod Omera, przesyłają Zehrze bukiet kwiatów. Czetin szuka wymówek, by nie oddać Dżanan pieniędzy. Muge chce, by Asję spotkała krzywda. Policja, po donosie Dżanan, pieczętuje agencję Sabah.

Więzień Miłości odc. 288 streszczenie

Omer domyśla się, kto przysłał bukiet i nadal rani Zehrę. Kerem jest zazdrosny o Dżana, który adoruje Sabah. Dżanan poznaje prawdziwe intencje Czetina. Muge okazuje się okrutną intrygantką i pozyskuje zaufanie Ajsze.

Więzień Miłości odc. 289 streszczenie

Hedije organizuje święto religijne. Z okazji rocznicy ślubu Omer wręcza Zehrze wisiorek. Zehra wybucha płaczem. Dżanan przyłapuje Dżetina w pobliżu domu Zehry, każe mu nazajutrz zwrócić pieniądze.

Narzeczona ze Stambułu ostatni odcinek onlineodc. 205 i 206 streszczenie

Narzeczona ze Stambułu. odc. 108 streszczenie

Przysięga 333, 334, 335 streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 159 streszczenie odcinka