w ,

Więzień Miłości 281, 282, 283, 284 VOD online. Streszczenie odcinków po polsku

Więzień Miłości 339 i 340 streszczenie

Więzień Miłości VOD. Streszczenie odcinków 281, 282, 283 i 284 po polsku. Serial online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Turecki serial Więzień Miłości po polsku w TVP 2 emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10. W tym tygodniu wyjątkowo można obejrzeć tylko cztery odcinki.

Emisja odcinków serialu Więzień Miłości:

  • Więzień Miłości odc. 281 – wtorek 14 kwietnia
  • Więzień Miłości odc. 282 – środa 15 kwietnia
  • Więzień Miłości odc. 283 – czwartek 16 kwietnia
  • Więzień Miłości odc. 284 – piątek 17 kwietnia

Powtórki serialu Więzień Miłości VOD sporo osób szuka na Youtube, gdzie dostępne są napisy PL. Wszystkie odcinki wyemitowane w TVP 2 po polsku można w internecie obejrzeć na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl) za darmo.

Oglądaj Więzień Miłości na TVP VOD <- Kliknij Tutaj

Więzień Miłości odc. 281, 282, 283, 284 streszczenie

Więzień miłości odc 281 streszczenie szczegółowe

Omer cały czas jest bardzo niemiły dla Zehry. Kobieta nie wie o co chodzi jej mężowi, który od wesela traktują ją fatalnie. Opowiada o wszystkim Sabah, która stara się pomóc Zehrze rozwiązać tę zagadkę.

Zehra stara się również porozmawiać z Omerem. Przysięga mu, że nigdy go nie oszukała. Mężczyzna jednak nie chce jej słuchać i mówi, że między nimi nie będzie już dobrze. Zehra zaczyna podejrzewać, że może chodzić o pieniądze, które wyjęła z konta.

Sabah stara się załagodzić nietakt popełniony wobec Kerema przy okazji naprawy kasety magnetofonowej.

Więzień Miłości 281 – streszczenie:

Więzień miłości odc 282 streszczenie szczegółowe

Omer nie chce jechać z Zehrą na rodzinną kolację. Cetin w zawoalowany sposób namawia Canan do zainwestowania oszczędności. Była ukochana Nihata wraca z Ameryki i składa mu nieoczekiwaną wizytę. Kerem podpytuje Sabah, co to za mężczyzna, z którym ją widział.

Więzień miłości odc 283 streszczenie szczegółowe

Canan wydaje skradzione pieniądze. Zehra i Omer odwiedzają rodzinę Zehry. Omer zachodzi w głowę, jak Zehrze udaje się wszystkich okłamywać. W domu ojca Kerema Sabah pozwala zamieszkać ciężarnej znajomej, która uciekła od męża hazardzisty.

Więzień miłości odc 284 streszczenie szczegółowe

Canan namawia Cetina, by zainwestować część pieniędzy skradzionych Zehrze. Kerem przekonuje Kemala, że musi rzucić hazard, by Nihal do niego wróciła. W rozmowie z Zehrą Sabah kojarzy fakty, a potem przyciska Canan, by ta przyznała się do kradzieży.

przysięga 151 i 152

Przysięga odcinki 152, 153 VOD. Streszczenie

Zakochani po uszy 193

Zakochani po uszy 193 streszczenie. Cały odcinek online na VOD