w

Więzień Miłości 252 – 256 VOD. Streszczenie odcinków po polsku

Więzień Miłości po polsku

Więzień Miłości emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10 w TVP 2. Odcinki online na żywo obejrzeć można legalnie i za darmo na WP Pilot, a powtórki po polsku publikowane są na TVP VOD. Zobacz streszczenie odcinków 252, 253, 254, 255 i 256 serialu Więzień Miłości.

Więzień Miłości – streszczenie odcinków

Więzień Miłości odc. 252

Trwają gorączkowe przygotowania do zaręczyn Omera i Zehry. Omer myśli, że udało mu się znaleźć starszego krewnego, który w jego imieniu poprosi o rękę Zehry. Kerem skutecznie wypłasza klientów, pragnących kupić dom.

Więzień Miłości odc. 253

Cewrije przybywa na pomoc podczas zaręczyn, do których jednak nie dopuszcza obrażona krewna Salima. Zehra i Omer jadą ją udobruchać. Kerem szuka Saby. Ma poczucie winy, ale i tęskni za nią.

Więzień Miłości odc. 254

Kerem ma wyrzuty sumienia i usiłuje nakłonić Sabę, by wróciła do jego domu. Dziewczyna jest nieustępliwa. Omer i Zehra docierają do ciotki, która wita ich bardzo chłodno. Omer bezskutecznie stara się zdobyć jej życzliwość.

Więzień Miłości odc. 255

Ciotka Hatidże nie wyraża zgody na zaręczyny, ponieważ Omer nie przechodzi prób, które ona przed nim stawia. Omer nie traci jednak nadziei. Kerem stosuje różne podstępy, by zbliżyć się do Sabah. Próbuje nawet swoich sił w obrocie nieruchomościami.

Więzień Miłości odc. 256

Omer uprzedza życzenia ciotki, jednak nie robi to na niej większego wrażenia. Przypadkiem poznaje rodzinną tajemnicę Zehry i ciotki. Trwa gra między Keremem i Sabą. Dżewrije martwi się nieobecnością Zehry i Omera. Salim ją uspokaja.

Dance Dance Dance gdzie oglądać online?

Dance Dance Dance premiera. Gdzie oglądać online?

Elif po polsku streszczenie odcinków 874, 875, 867

Elif 678. Streszczenie odcinka po polsku