w ,

Warta – Wisła online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo

KUP DOSTĘP DO CANAL+, POLSAT SPORT PREMIUM I ELEVEN SPORTS ZA JEDYNE 35 ZŁ NA MIESIĄC

Warta Poznań – Wisła Kraków transmisja w TV Canal+ Sport. Mecz na żywo oglądać można również w internecie jako live stream. Warta – Wisła online za darmo dostępny jest również w naszym serwisie, jako relacja live.

Transmisja z meczu Warta Poznań – Wisła Krakó gdzie w TV?

Mecz Warta Poznań – Wisła Kraków odbędzie się w poniedziałek 6 grudnia godzinie 18:00 i zakończy kolejkę 17. PKO BP Ekstraklasy. Gdzie oglądać to transmisję w TV i śledzić mecz na żywo w internecie?

Warta – Wisła transmisja w programie TV znajduje się na Canal+ Sport. Mecz na żywo skomentują Rafał Dębiński i Maciej Murawski.

Warta – Wisła online za free

Mecz Warta – Wisła online za darmo można śledzić w naszym serwisie. Transmisja dostępna jest również w internecie. Live stream udostępnia Player oraz Canal Plus Online. Nie jest to jednak darmowa usługa.

Warta Poznań zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy i ma 11 punktów na koncie. Pod wodzą Dawida Szulczka zespół zaczął prezentować się jednak obiecująco i z Wisłą Kraków chce pokusić się o zwycięstwo. Krakowski zespół w ostatnich tygodniach prezentował się niezbyt dobrze i ma obecnie 17 punktów.

Poniedziałkowy mecz dla obu zespołów będzie bardzo istotny. Warta Poznań w przypadku zwycięstwa opuści strefę spadkową i przegoni w tabeli Górnika Łęczna, Legię Warszawa i Bruk-Bet Termalikę Nieciecza.

W zeszłym sezonie Warta dwukrotnie pokonała WIsłę Kraków: 2:1 i 1:0.

Wisła - Lech online za darmo

Cracovia – Legia online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Everton – Arsenal online za darmo. Mecz na żywo w internecie