TVN. Finał Top Model. Gdzie oglądać w internecie?

Finał ósmego sezonu Top Model odbędzie się w poniedziałek 25 listopada. Tym razem będzie aż czworo finalistów: Olga, Sandra, Staszek oraz Dawid. Kto wygra? Przekonaj się oglądając finał Top Model w TVN lub internecie na żywo.

TVN live stream za darmo na WP Pilot <- KLIKNIJ, ABY OGLĄDAĆ

Początek finałowego programu w poniedziałek o godzinie 21:30. W porównaniu do poprzednich edycji Top Model będzie sporo zmian. Pierwszą z nich jest fakt, że szanse na zwycięstwo ma aż czterech finalistów. Wszystko dlatego, że w ostatnim odcinku Michał Piróg przywrócił do programu Staszka.

To właśnie Piróg wraz z Magdą Mołek poprowadzi odcinek finałowych. Joanna Krupa niedawno urodziła dziecko i nie może pojawić się w programie.

Zobacz również. Kiedy premiera Irlandczyka na Netfix?

W trakcie finału nie zabraknie również muzycznych przerywników. Na żywo wystąpią Krzysztof Zalewski, Piotr Rogucki i Kuba Karaś oraz Rosalie.

Transmisje z finału Top Model można oglądać również w internecie. Telewizja TVN stream online za darmo udostępnia na platformie WP Pilot. Finałowy odcinek wieczorem będzie dostęp na platformie VOD Player.PL.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P