Transmisja z Charleroi – Lech. Live stream online

Charleroi – Lech transmisja w Super Polsat i Polsat Sport. Live stream online udostępni IPLA TV. Relacja live w serwisie GdzieOgladac.pl.

Emocje coraz większe. Cała piłkarska Polska odlicza godziny do wieczornych meczów eliminacji Ligi Europy. O awans do fazy grupowej walczą dwie polskie drużyny: Lech Poznań i Legia Warszawa.

Jako pierwsi na boisko wyjdą wicemistrzowie Polski. Transmisja z meczu Charleroi – Lech Poznań w telewizji Super Polsat i Polsat Sport. Początek spotkania o godzinie 19:00. Studio w Polsacie Sport trwa już od godziny 17:00.

Skład Lecha Poznań na mecz z Charleroi:

Po ostatnich udanych występach Lecha Poznań w Lidze Europy wszyscy liczą na awans. – Jestem oczywiście świadom tego, że rozbudziliśmy nadzieje kibiców. Jutro nasz najważniejszy mecz, który zadecyduje, czy będziemy grali dalej w europejskich pucharach. Myślę, że to, co zobaczyliśmy do tej pory, pozwala nam optymistycznie patrzeć w przyszłość – mówi Dariusz Żuraw, cytowany przez oficjalną stronę klubową.

Mecz Charleroi – Lech Poznań na żywo można śledzić również w internecie. Transmisja online dostępna jest na IPLA TV. Stream z tego starcia kosztuje 5 zł. Zachęcamy również do śledzenia relacji live za darmo w internecie.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P