w

The Voice of Poland online. Odcinki na żywo i powtórki (6.11.2021)

The Voice of Poland odcinki online

The Voice of Poland online można obejrzeć jako odcinki na żywo (live stream TVP 2), jak również powtórki w TV i internecie. Zobacz gdzie oglądać The Voice of Poland 2021.

The Voice of Poland 2021 odcinki na żywo w TV i online

Programy muzyczne w Polsce cieszą się dużym zainteresowaniem. Zarówno jeśli chodzi o widzów, jak i uczestników. Jedną z najpopularniejszych produkcji jest The Voice of Poland. Odcinki emitowane są w telewizji TVP 2.

Kiedy i o której oglądać odcinki The Voice of Poland na żywo? Program emitowany jest w soboty o godzinie 20:00 oraz 21:05. Co tydzień można obejrzeć po dwa odcinki.

Voice of Poland online: na żywo i powtórki

The Voice of Poland online można oglądać legalnie i za darmo, choć i tak sporo internautów ma w zwyczaju szukanie odcinków na CDA, Youtube czy Dailymotion.

Gdzie oglądać odcinki na żywo? Live stream z TVP 2 za darmo dostępny jest na platformie WP Pilot. Co ważne umożliwia ona również oglądanie The Voice of Poland online za granicą.

Jeśli natomiast przegapiliście jakiś odcinek, to the Voice of Poland powtórki w formie VOD można obejrzeć na TVP VOD (vod.tvp.pl). Po emisji w telewizji umieszczne są tam wszystkie odcinki tego programu.

The Voice of Poland online

Powtórka The Voice of Poland 2021

Odcinki Voice of Poland jako powtórki dostępne są również w telewizji. Kiedy i gdzie oglądać?

Ostatni odcinek leci w niedzielę o godzinie 11:45. Ponadto w poniedziałek o 22:30 powtórka dostępna jest w TVP Rozrywka.

W sobotę 6 listopada 2021 roku wyemitowany zostanie odcinek 14. Powtórka już w niedziele.

Co myślisz?

Górnik Łęczna - Górnik Zabrze transmisja

Manchester United – Manchester City online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Górnik Łęczna - Górnik Zabrze transmisja

Radomiak – Górnik Zabrze online za darmo. Mecz na żywo w internecie