w

The Voice of Poland online. Odcinki na żywo i powtórki (9.10.2021)

The Voice of Poland odcinki online

Odcinki The Voice of Poland online można obejrzeć na żywo, jako live stream TVP 2, jak również powtórki w TV i internecie. Zobacz gdzie oglądać The Voice of Poland 2021.

The Voice of Poland odcinki na żywo w TV i online

Programy muzyczne w Polsce cieszą się dużym zainteresowaniem. Zarówno jeśli chodzi o widzów, jak i uczestników. Jedną z najpopularniejszych produkcji jest The Voice of Poland. Odcinki emitowane są w telewizji TVP 2.

Kiedy i o której oglądać The Voice of Poland na żywo? Program emitowany jest w soboty o godzinie 20:00 oraz 21:05. Co tydzień można obejrzeć po dwa odcinki.

Voice of Poland online: na żywo i powtórki

The Voice of Poland online można oglądać legalnie i za darmo, choć i tak sporo internautów ma w zwyczaju szukanie odcinków na CDA, Youtube czy Dailymotion.

Gdzie oglądać odcinki na żywo? Live stream z TVP 2 za darmo dostępny jest na platformie WP Pilot. Co ważne umożliwia ona również oglądanie The Voice of Poland online za granicą.

Jeśli natomiast przegapiliście jakiś odcinek, to the Voice of Poland powtórki w formie VOD można obejrzeć na TVP VOD (vod.tvp.pl). Po emisji w telewizji umieszczne są tam wszystkie odcinki tego programu.

The Voice of Poland online

Powtórki w telewizji

Odcinki Voice of Poland jako powtórki dostępne są również w telewizji. Kiedy i gdzie oglądać?

Ostatni odcinek leci w niedzielę o godzinie 11:45. Ponadto w poniedziałek o 22:30 powtórka dostępna jest w TVP Rozrywka.

W sobotę 9 października 2021 roku wyemitowane zostaną odcinki 9 i 10. Będą to kolejne przesłuchania uczestników.

Zapowiedź odcinków The Voice of Poland

Polska San Marino transmisja online free

Polska – San Marino online za darmo. Mecz na żywo w internecie

TVP Sport online logo

Kownacki vs Helenius online za darmo – transmisja w TV i online. Gdzie i kiedy oglądać?