Tenis na żywo. Transmisja za darmo i live stream online

Hurkacz online stream free

Gdzie obejrzeć tenis na żywo? Czy jest dostępna transmisja w TV za darmo i gdzie oglądać legalny live stream online? A może chcesz tylko śledzić wyniki na żywo z meczów np. Igi Świątek czy Huberta Hurkacza?

Tenis to bardzo popularne dyscyplina w Polsce. Przez wiele lat kibice emocjonowali się meczami Agnieszki Radwańskiej, potem swoje pięć minut miał również Jerzy Janowicz. Dziś są nowe gwiazdy, czyli przede wszystkim Iga Świątek i Hubert Hurkacz.

Transmisja na żywo z tenisa leci na kilku kanałach TV. Wszystko zależy od turnieju. Przygotowaliśmy szczegóły dotyczące meczów live.

W trakcie każdego roku najwięcej meczów tenisa można oglądać w ramach turniejów WTA i ATP. Tutaj nieco pozmianiało jeśli chodzi o prawa transmisyjne. Mecze WTA, czyli np. Igi Świątek czy Magdy Linette, obecnie pokazuje na żywo telewizja Canal+ Sport. Tenis mężczyzn na żywo można oglądać natomiast w Polsacie Sport.

Turnieje wielkoszlemowe: Australian Open, French Open, Wimbledon i US Open transmituje telewizja Eurosport.

Gdzie ogląać tenis na żywo online? Za darmo można śledzić np. relację live, ale oczywiście dostępny jest również live streaming. Canal+ Sport online udostępnia stream na swojej platformie. Z kolei Polsat Sport live streming dostępny jest na Polsat BOX Go, a Eurosport na żywo w internecie obecnie najlepiej wykupić na Player.PL.

W naszym serwisie zawsze znajdziesz aktualne informacje o transmisjach z tenisa na żywo. Szczególnie o meczach Igi Świątek, Huberta Hurkacza, Magdy Linette czy Magdaleny Fręch.

Świątek Fett online stream

Świątek – Curenko online za darmo. Transmisja w Eurosport. Gdzie oglądać Roland Garros?

Hurkacz online stream free

Hurkacz mecz na żywo dzisiaj za free. Transmisja, live stream online