Szkocja – Polska online za darmo. Oglądaj transmisję TVP w internecie

Szkocja – Polska online za darmo. Transmisję z meczu reprezentacji Polski przeprowadzi telewizja TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1. Kanały te udostępnią również live stream. Legalny i za darmo. Zobacz gdzie obejrzeć mecz Szkocja – Polska na żywo?

 • sport.tvp.pl -> KLIKNIJ
 • WP Pilot – transmisja działa również za granicą -> KLIKNIJ
 • Końcówka marca dla reprezentacji Polski będzie niezwykle istotna. W roli selekcjonera zadebiutuje Czesław Michniewicz, a jego pierwszym testem będzie towarzyskie spotkanie ze Szkocją. Mecz ten został zorganizowany w miejsce barażowego spotkania z Rosją, które z wiadomych względów zostało odwołane.

  Szkocja – Polska na żywo w TV już dzisiaj o godzinie 20:45. Spotkanie odbędzie się w Glasgow. Gdzie oglądać? Transmisję przeprowadzi telewizja TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1. Komentatorami będą Mateusz Borek oraz Robert Podoliński (TVP).

  Oczywiście mecz Szkocja – Polska online za darmo można obejrzeć legalnie. Transmisję w internecie udostępni sport.tvp.pl, a także WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 1 live stream. Mecz na żywo można śledzić również w naszym serwisie jako relację live.

  Niestety wiadomo, że ze Szkocją nie zagra Robert Lewandowski, który zmaga się z problemami zdrowotnymi i jest oszczędzany na mecz z Czechami lub Szwecją, decydujący o awansie na mistrzostwa świata.

  Serwis Meczyki podaje przypuszczalny skład Polaków na dzisiejsze spotkanie: Skorupski – Bednarek, Glik, Salamon – Cash, Krychowiak, Żurkowski, Reca – Moder, Zieliński – Milik.

  – W drużynie nie ma presji negatywnej, jest tylko ta pozytywna. Stoimy przed wielką szansą, ale też trudnym wyzwaniem. Damy z siebie wszystko – mówi Czesław Michniewicz przed meczem Szkocja – Polska i barażem o mundial.

  Szkocja – Polska transmisja w TV i online

  Data: 24.03.2022
  Godzina: 20:45
  Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1
  Live stream online za darmo: sport.tvp.pl, WP Pilot
  Relacja live: gdzieogladac.pl.

  Dodaj Odpowiedź

  GdzieOgladac.PL
  Logo
  Enable registration in settings - general
  P