Świątek – Peterson live stream. Gdzie oglądać dziś transmisję?

Mecz Igi Świątek na żywo w TV i internecie. Czy jest live stream za free? Gdzie obejrzeć transmisję? O której mecz Świątek w TV? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdują się poniżej.

Mecz Świątek – Peterson live

W ostatnich miesiącach Iga Świątek wyrasta na jedną z czołowych zawodniczek. Polska tenisistka obecnie występuje na kortach Rolang Garros – we French Open. To właśnie ona broni tytułu wywalczonego w 2020 roku.

W pierwszej rundzie mecz Świątek był łatwy, miły i przyjemny, a jej wyższość musiała uznać Kaja Juvan. Dziś kolejne spotkanie z udziałem Polski. Mecz Świątek – Peterson na żywo w czwartek po godzinie 18:45.

Transmisja dostępna będzie zarówno w telewizji, jak i online. Gdzie obejrzeć mecz Igi Świątek na żywo? Transmisja w telewizji Eurosport 1, a także w internecie.

Iga Świątek mecz na żywo: transmisja online free

Mecz Świątek na żywo można obejrzeć legalnie. Transmisja online za free dostępna jest na Cyfrowy Polsat GO, ale tylko dla abonentów posiadających dostęp do tego kanału TV. Ponadto Świątek Peterson live stream znaleźć można na IPLA TV oraz Eurosport Player. Nie jest to jednak darmowa usługa.

Jeśli nie możecie obejrzeć transmisji z meczu Iga Świątek – Rebecca Peterson, to alternatywą jest śledzenie tekstowej relacji na żywo z tenisa.

Iga Świątek w rankingu WTA zajmuje obecnie 9. miejsce. Rebecca Peterson jest 60. Dla obu zawodniczek będzie to pierwszy bezpośredni mecz.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general