w

Świątek online. Mecz Igi Świątek na żywo, transmisja za darmo

Iga Świątek na żywo

Iga Świątek na żywo – transmisja w TV i online. Gdzie obejrzeć finał debla z udziałem Świątek live? Transmisja z Rolland Garros w TV Eurosport 1. Mecz na żywo za darmo można oglądać w internecie. Live stream online za free również jest dostępny, ale nie dla wszystkich.

Transmisje z meczów Igi Świątek na Rolland Garros cieszą się dużą popularnością. Nic jednak dziwnego, bo Polka spisywała się ostatnio się znakomicie i chciała obronić wywalczony w zeszłym roku tytuł na French Open. Niestety w środkę Polka przegrała z Marią Sakkari i odpadła z turnieju. Gra jednak jeszcze w finale debla. Mecz Świątek na żywo można oglądać w TV i online.

Mecz Świątek transmisja o której?

Mecz Świątek na żywo można oglądać w niedzielę 13.06 po godzinie 11:30. Transmisje z meczów Igi Świątek i Bethanie Mattek-Sands przeprowadza telewizja Eurosport 1. Ich rywalkami w finale będą Barborą Krejcikovą i Kateriną Siniakovą, które wyeliminowały w półfinale Magdę Linette w parze z Bernardą Perą.

Z meczu Świątek na żywo transmisję obejrzeć można również w internecie. Live stream udostępnia odpłatnie Eurosport Player i IPLA TV. Wynik na żywo za free w naszym serwisie. Darmowa transmisja online dostępna jest jedynie dla abonentów Cyfrowy Polsat GO.

Wszystkich kibiców tenisa czeka emocjonujące niedzielne południe. Liczymy, że Iga Świątek chociaż w deblu odniesie triumf.

Holandia - Ukraina transmisja online za darmo

Turcja – Włochy mecz Euro 2020 na żywo. Gdzie obejrzeć transmisję?

Holandia - Ukraina transmisja online za darmo

Holandia – Ukraina na żywo online. Gdzie obejrzeć transmisję?