w

streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w niedziela, 28 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

streszczenie szczegółowe

Służba Selima podstępem wyprowadza Bajazyda z lochu. W lesie powóz zatrzymuje wojsko. Bajazyd i jego synowie zostają zamordowani. Defne, nałożnica księcia, podaje truciznę jego najmłodszemu synowi Mehmetowi, a sama popełnia samobójstwo. Rok 1566. Wojska osmańskie zajmują Szigetvar. Córki Selima są już dorosłe. Każdą z nich wydano za wpływowego męża stanu, aby wzmocnić wpływy księcia. Tymczasem Sulejman, dręczony podagrą, nie jest już w stanie opuścić pałacu..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial wyemitowany zostanie w niedziela, 28 maja o godzinie 12:55 oraz o 19:30 w TVP Kobieta. Powtórka za kilka tygodni dostępna będzie w TVP 1.

VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu na TVP VOD (vod.tvp.pl), to niestety wszystkie odcinki po polsku nie są już tam dostępne. Dlatego sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Dziedzictwo odc. 38 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Legia - Wisła online za darmo

Multiliga+ online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?