w

Strims World, stream word – gdzie oglądać transmisje sportowe?

Liverpool - Arsenal transmisja

Strims world – Transmisje sportowe w internecie to bardzo popularny sposób na oglądanie meczów na żywo w internecie. Obecnie tak naprawdę każdy mecz można obejrzeć legalnie, ale często wiąże się to z nie małymi kosztami, dlatego sporo osób szuka innych źródel, gdzie można znaleźć live stream. Najczęściej kibice wpisują hasła stream word, strims world lub po prostu mecze na żywo w internecie.

Jeszcze kilkanaście lat temu transmisje sportowe w internecie można było obejrzeć jedynie na nielegalnych stronach i źródłach. Dziś większość z nich już nie istnieje, a strims world lub określanych przez niektórych stream word, to prawdziwy rodzynek, który również zmienił nazwę na strumyk.

Obecnie istnieje jednak możliwość oglądania meczów na żywo jako live stream online w legalny sposób i w dobrej jakości. Nie zawsze jednak za darmo. Właściwie każda telewizja udostępnia już live streaming w internecie, dzięki czemu można oglądać mecze na żywo online.

Mimo tego strims world cieszyło się niesamowicie wielką popularnością, a ich oferta transmisji sportowych była bardzo duża. Można tam było oglądać mecze Ekstraklasy, Ligi Mistrzów, reprezentacji Polski czy walki Błachowicza, KSW i Fame MMA. Tak naprawdę „Stream word” oferowało wszystkie najważniejsze i mniej ważne wydarzenia sportowe za free.

Co myślisz?

Górnik Łęczna - Górnik Zabrze transmisja

ŁKS Łódź – GKS Tychy online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Górnik Łęczna - Górnik Zabrze transmisja

Pogoń – Śląsk online za darmo. Transmisja na żywo w internecie