w

Spartak – Legia transmisja online. Mecz za darmo w internecie

Spartak - Legia transmisja online. Gdzie obejrzeć mecz na żywo i live stream za darmo? TVP Sport pokaże jedynie powtórkę meczu, a transmisja jako live stream dostępna jest na ViaPlay.

Europejskie mecze Legii Warszawa na żywo można oglądać na platformie ViaPlay. Ponadto spotkania odbywające się w Polsce pokaże na żywo TVP Sport. Już w środę 15 września mistrzowie Polski zagrają na wyjeździe ze Spartakiem Moskwa.

Mecz Spartak - Legia na żywo rozpocznie się o 16:30, a transmisję obejrzeć można na ViaPlay. Komentatorami tego spotkania będą Rafał Wolski oraz Marcin Borzęcki.

Z kolei o godzinie 19:30 powtórka meczu Spartak Moskwa - Legia Warszawa puszczona zostanie w TVP Sport, a także w internecie. Live stream za darmo udostępnia sport.tvp.pl.

A w jaki sposób obejrzeć mecz Spartak - Legia online za darmo na żywo? ViaPlay udostępnia 30-dniowy okres próbny. Jeśli jednak nie chcesz zakładać konta na ViaPlay, a jednocześnie planujesz śledzić Spartak - Legia na żywo w internecie, to zapraszamy do naszego live za free.

Składy na mecz Spartak - Legia:

Spartak Moskwa: Maksimienko - Rasskazow, Gigot, Dżykija - Moses, Umiarow, Zobnin, Ayrton - Promes, Ponce, Larsson.

Legia Warszawa: Boruc - Jędrzejczyk, Wieteska, Nawrocki - Johansson, Slisz, Charatin, Mladenović - Josué, Luquinhas - Emreli.

Manchester United - Atletico online

Young Boys – Manchester United online

Besiktas – Borussia Dortmund online na żywo