w ,

Śląsk – Legia online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Transmisja z Śląsk – Legia dostępna będzie w Canal+ Sport i TVP Sport. Gdzie oglądać mecz na żywo? Live stream online za darmo udostępnia sport.tvp.pl.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ W INTERNECIE

W sobotni wieczór w PKO BP Ekstraklasie odbędzie się jeden z najciekawszych meczów 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Śląsk Wrocław podejmie Legię Warszawa. Gdzie oglądać transmisję w TV i mecz na żywo w internecie?

Śląsk – Legia transmisja dostępna będzie w Canal+ Sport i TVP Sport. Początek meczu na żywo w sobotę 11 września o godzinie 20:00. Mecz Śląsk – Legia na żywo skomentują Robert Skrzyński i Marcin Baszczyński (Canal+ Sport) i Michał Zawacki oraz Andrzej Strejlau (TVP Sport).

Mecz Śląsk – Legia online za darmo można oglądać dzięki transmisji TVP SPort. Live stream w internecie udostępnia sport.tvp.pl. Transmisja w internecie dostępna będzie również na Player i Canal+ Online, ale nie jest to darmowa usługa.

Śląśk Wrocław ma obecnie dziesięć punktów i zajmuje czwarte miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Legia Warszawa zgromadziła sześć punktów, ale rozegrała dwa mecze mniej. Nie zmienia to jednak faktu, że na cztery kolejki jest to wynik niesatysfakcjonujący.

W zeszłym sezonie Legia dwukrotnie pokonała Śląsk Wrocław. W rundzie jesiennej na własnym stadionie 2:1, a w rewanżu wygrała 1:0.

F1 online za darmo

GP Włoch transmisja. F1 online za darmo [Robert Kubica na żywo]

Górnik - Radomiak transmisja

Miedź – ŁKS online za darmo. Mecz na żywo w internecie