PROMYK NADZIEI STRESZCZENIE ODCINKÓW PO POLSKU

  • Więzień miłości odc 514 napisy pl youtube

    Więzień Miłości odc. 513 i 514 streszczenie. Ostatni odcinek

    Wiezień Miłości odc. 513 i 514 streszczenie szczegółowe. Ostatni odcinek już w czwartek. Powtórki wszystkich odcinków można oglądać na TVP VOD. Więzień Miłości odcinek 513 i 514 Więzień Miłości odc. 513 wyemitowany zostanie w środę, a w czwartek emisja ostatniego odcinka 514. Serial po polsku można oglądać na TVP 2 o godzinie 17:10. Od piątku […] Więcej

  • Więzień Miłości streszczenie szczegółowe ostatni odcinek

    Więzień Miłości odc 511, 512. Streszczenie szczegółowe, ostatni odcinek po polsku

    Wiezień Miłości odcinek 511 i 512 streszczenie szczegółowe. Ostatni odcinek po polsku już w czwartek 18 marca. Co się wydarzy, gdzie obejrzeć? Więzień Miłości odcinek 511 i 512 Więzień Miłości odc. 511 można obejrzeć w poniedziałek, a dzień później odcinek 512. Streszczenie ostatniego odcinka prezentujemy poniżej. Powtórki dzisiejszego i ostatniego odcinka w TV nie są […] Więcej


Promyk nadziei streszczenia odcinków

Promyk Nadziei to nowy turecki serial, który po polsku można obejrzeć w telewizji TVP 2 zamiast Więźnia Miłości. Odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15. W naszym serwisie znajdziecie szczegółowe streszczenia odcinków Promyk Nadziei po polsku.

Dzisiejszy i ostatni odcinek

Jeśli przegapiliście ostatni lub dzisiejszy odcinek tureckiego serialu Promyk Nadziei, to nic straconego. Możecie albo przeczytać streszczenie odcinka, albo obejrzeć powtórkę. Gdzie i kiedy?

Promyk Nadziei powtórki – wszystkie odcinki VOD

Powtórki odcinków serialu Promyk Nadziei w TVP 2 nie są dostępne. Gdzie oglądać ostatnie odcinki? Wszystkie odcinki publikowane są na platformie TVP VOD. Podobnie jak inne seriale tureckie i nie tylko, można je tam oglądać po polsku, za darmo, bez rejestracji. Ostatni odcinek Promyk Nadziei trafia tam po premierze w TVP 2.

Ile odcinków?

Serial turecki Promyk Nadziei po polsku w TVP 2 można oglądać od poniedziałku do piątku. Ile ma odcinków? Łącznie polscy widzowie obejrzą 160 odcinków.

Obsada

W obsadzie serialu “Promyk Nadziei” można zobaczyć kilku aktorów doskonale znanych z “Elif”. Główną rolę gra Isabella Damla Güvenilir, która tym razem wcieliła się w postać Bahar.

Isabella Damla Güvenilir – Bahar
Alev Oraloğlu – Meliha
Şerif Bozkurt
Ali Yağız Durmuş – Ozan
Elif Tığlı – Peri
Esin Civangil – Neslihan
Fatih Ayhan – Ömer
Gülşah Aydın – İpek