Strona głównaAktualnościSerial Tajemnice Miasteczka ile odcinków? Streszczenia, powtórki VOD

Serial Tajemnice Miasteczka ile odcinków? Streszczenia, powtórki VOD

Serial Tajemnice Miasteczka można oglądać w weekendy w telewizji TVP 1. Ile odcinkó ma serial? Gdzie oglądać powtórki online w formie VOD? Prezentujemy streszczenia Tajemnice Miasteczka odc. 4 i 5.

Tajemnice Miasteczka ile odcinków?

Tajemnice Miasteczka to rosyjski serial kostumiowy. Odcinki po polsku emituje telewizja TVP 1 w soboty i niedziele o godzinie 15:55. O czym opowiada fabuła? Narzeczony Larisy znika bez śladu i słowa pożegnania. Aby go odnaleźć, kobieta musi wrócić w rodzinne strony ukochanego.

W niedzielę 26 września premiera odcinka 4. W następną sobotę obejrzeć można Tajemnice Miasteczka odc. 5. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków.

Ile odcinków ma serial Tajemnice Miasteczka? Cała produkcja składa się z 50 odcinków.

Powtórki dostępne są jedynie w internecie. Dzisiejszy, ostatni odcinek, podobnie jak wszystkie inne, trafiają na platformę VOD TVP. Serial można tam oglądać za darmo i bez rejestracji.

Streszczenia odcinków serialu Tajemnice Miasteczka

Tajemnice Miasteczka odc. 4

Na szyi Anny Koływanowej, wyłowionej ze stawu, nie ma cennej kolii. Po tygodniu, na podłodze w jej sypialni pokojówka znajduje pierścionek, który miała ona na palcu w feralny wieczór. To wskazuje, że jednak wróciła po kłótni do domu. Głównym podejrzanym staje się teraz jej mąż. Zagrożony aresztowaniem Koływanow prosi Larysę, by została jego pełnomocnikiem. Parfionow i Larysa jadą ponownie przesłuchać pokojówkę, ale na miejscu znajdują jej zwłoki. Świadkowie widzieli, jak do domu wszedł pewien mężczyzna.

Tajemnice Miasteczka odc. 5

Właściciel ziemski Kalazin zostaje zamordowany. Przybyły na miejsce zbrodni Parfionow nie znajduje jednak ciała, a w mieszkaniu denata nie ma śladów krwi. Na zlecenie Gołochwatowej Larisa podejmuje własne śledztwo. Rozmawia z kucharką Kalazina, od której dowiaduje się, że prowadził on bujne życie towarzyskie. Podejrzewa, że w sprawę może być zamieszana jego kochanka. Siergiej ostrzega kobietę, że to mistyfikacja, którą przygotowała Agłaja wraz z żoną horodniczego, by zniszczyć konkurentkę. Kirsanowa kupuje Asi skórzaną teczkę i przybory do rysowania. Wiadomość o podarku dochodzi do uszu dyrektorki szkoły. Wzywa ona nauczycielkę do swojego gabinetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj