Skazana sezon 2 odc 1 i 2 kiedy w tv
Fot. Player Original / x-news

Serial „Skazana” okazała się jednym z największych hitów serialowych ostatnich lat. Premiera pierwszego sezonu w 2020 roku przyciągnęła przed ekrany wiele widzów, a także zdobyła uznanie krytyków. Niebawem w telewizji TVN rusza emisja drugiego sezonu, który z pewnością zainteresuje fanów historii Alicji Mazur.

Premiera drugiego sezonu „Skazanej” odbyła się w listopadzie 2022 roku, ale odcinki dostępne były jedynie na Playerze. Sporo osób zastanawiało się kiedy Skazana sezon 2 w TVN? Data premiery jest już znana. Odcinek 1 wyemitowany zostanie już 17 kwietnia 2023 roku o godzinie 21:35. Skazana 2 składa się z 8 odcinków.

W drugim sezonie „Skazanej” widzowie ponownie będą mogli śledzić historię Alicji Mazur, skazanej za zabójstwo męża. Bohaterka, graną przez Agatę Kuleszę, stara się wyrwać z więziennej rzeczywistości i udowodnić swoją niewinność. Jednocześnie musi radzić sobie z trudnościami związanymi z relacjami z rodziną oraz z innymi osadzonymi.

W obsadzie drugiego sezonu „Skazanej” poza aktorami, którzy pojawili się już w pierwszej serii, takimi jak Aleksandra Adamska, Martyna Byczkowska, czy Bartłomiej Topa, pojawią się także nowi aktorzy, m.in. Adam Woronowicz, Jacek Beler, Konrad Eleryk, Wiktoria Gorodeckaja oraz Olga Rayska.

W drugim sezonie widzowie będą mieli okazję poznać nowe postacie oraz śledzić ich losy. Alicja stanie przed dylematem, czy ratować swoją córkę, czy skazując siebie na dalsze lata więzienia. W zakładzie karnym dojdzie do przetasowań personalnych, a nowy kierownik szybko zyska sympatię więźniów, co skłoni Alicję do podejrzeń o podstęp.

Dla wszystkich fanów serialu dobrą wiadomością jest fakt, że sezon 3 Skazanej powstanie i trwają już nad nim prace. Kiedy mógłby się ukazać? Bardzo prawdopodobne, że będzie to końcówka bieżącego roku.

Serial Skazana 2 online za darmo dostępny będzie w porze emisji jako TVN live stream na platformie WP PIlot lub Player.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj