Sanatorium Miłości 4 odcinek 9 online za darmo. Powtórki i na żywo

Sanatorium Miłości 4 odcinek 9 powtórka. Zobacz gdzie oglądać Sanatorium Miłości online za darmo? Zarówno na żywo, jak i VOD dostępne są legalne i darmowe opcje.

Sanatorium Miłości 4 odcinek 9

Sanatorium Miłości 4 to dziesięć odcinków podczas których mogliśmy oglądać perypetie kuracjuszy. Program miał wielu widzów i gromadził olbrzymią publikę przed TV. W niedzielę 10 kwietnia zostanie wyemitowany program Sanatorium Miłości 4 odcinek 9. Początek o godzinie 21:15 w telewizji TVP 1.

Sanatorium Miłości 4 odcinek 9 powtórka dostępna będzie w sobotę 14 maja o godzinie 15:00 lub na TVP VOD.

Co się wydarzy się w odcinku 9? Poranek w męskim pokoju Andrzeja i Romana oraz kobiecym Natalii i Berlinki jest tylko dowodem, jak bardzo kuracjusze się do siebie zbliżyli, jak trudno będzie im się rozstać. Wspólna rozmowa z Martą na temat: Czego się w życiu boicie? – wzbudziła wielkie emocje i przywołała różne demony z przeszłości seniorów. Kuracjuszką odcinka została Mariola, a jej wyborem partnera na randkę nikt nie był zaskoczony. Potem Marta zabrała grupę do parku linowego, gdzie kuracjusze próbowali walczyć ze swoimi słabościami. Zachowanie jednego z Piotrów w parku linowym wywołało autentyczną zazdrość jednej z kobiet o Natalię.

W Sanatorium Miłości odc. 9 przyjdzie również czas na badania lekarskie i wypis z sanatorium, ale zanim to nastąpi, jeszcze dwie randki przed nami. Randka Marioli i Ani, każda inna i każda wyjątkowa i szczera, bo każdy już wie, że za chwilę wszyscy się rozjadą do swoich domów. Na koniec Marta na intymną rozmowę zaprosi właśnie Anię, żeby już wieczorem oddać się tylko przyjemnościom, wziąć udział w wyjątkowej sesji fotograficznej i pośpiewać podczas karaoke. To wyjątkowy dzień. Bez wieczornego głosowania. Pozostaje już tylko wybór Króla i Królowej Turnusu na balu finałowym.

Sanatorium Miłości 4 online powtórki i na żywo

Sanatorium Miłości online za darmo można oglądać na żywo, jak i VOD. Odcinek 9 czwartej edycji live można znaleźć na WP Pilot, gdzie za darmo i legalne można oglądać telewizję TVP 1 online.

Powtórki Sanatorium Miłości online można oglądać w dowolnym momencie. Edycje 2022 na VOD dostępna jest na TVP VOD (vod.tvp.pl).

Kiedy ostatni odcinek? Niedziela 8 maja, godzina 21:15
Telewizja: TVP 1
Online: WP Pilot, TVP VOD

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P