Sanatorium Miłości 4 odcinek 4 online za darmo. Powtórki i na żywo

Sanatorium Miłości 4 odcinek 4. Zobacz gdzie oglądać Sanatorium Miłości online za darmo? Zarówno na żywo, jak i VOD dostępne są legalne i darmowe opcje.

Sanatorium Miłości 4 odcinek 4

Sanatorium Miłości 4 to dziesięć odcinków podczas których mogliśmy oglądać perypetie kuracjuszy. Program miał wielu widzów i gromadził olbrzymią publikę przed TV. W niedzielę 10 kwietnia zostanie wyemitowany program Sanatorium Miłości 4 odcinek 4. Początek o godzinie 21:15 w telewizji TVP 1. Co się wydarzy?

Poranki w pokojach będą skupione tym razem na snach naszych bohaterów, a na spotkaniu z Martą uczestnicy porozmawiają o szczęściu: czym jest, skąd przychodzi i czy są sposoby, by mieć tego szczęścia więcej? Po przyjemnej rozmowie, ogłoszenie Kuracjusza Odcinka, tym razem to kobieta wybierze sobie partnera na spotkanie. Nieoczekiwanie tenże uczestnik będzie bohaterem aż dwóch randek. Będzie bardzo sportowo, ale i bardzo romantycznie!

Po południu spotkanie dwunastki w kinie z sobą z młodości. Wywoła ono niespodziewane emocje, bo ta konfrontacja okaże się niezwykle trudna. W tym odcinku, nie tylko dwie randki, ale i dwie rozmowy Marty. Wieczorem pokaz mody, po wcześniejszej wizycie w sklepie z tanią odzieżą. Uczestnicy udowodnią, że można ubrać się od stóp do głów za 100 zł. Kto dla kogo przygotował kreacje? O tym w finale odcinka, na specjalnym pokazie z udziałem publiczności.

Sanatorium Miłości 4 online powtórki i na żywo

Sanatorium Miłości online za darmo można oglądać na żywo, jak i VOD. Odcinek 1 czwartej edycji live można znaleźć na WP Pilot, gdzie za darmo i legalne można oglądać telewizję TVP 1.

Powtórki Sanatorium Miłości online można oglądać w dowolnym momencie. Edycje 2022 na VOD dostępna jest na TVP VOD (vod.tvp.pl).

Kiedy ostatni odcinek? Niedziela 10 kwietnia, godzina 21:15
Telewizja: TVP 1
Online: WP Pilot, TVP VOD

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P