w

Sanatorium Miłości 3 odc 8 – powtórki online. Gdzie obejrzeć VOD TVP?

Sanatorium MIłości 3 odc. 8 online

Sanatorium Miłości 3 odcinek 8 powtórka online. Gdzie obejrzeć?Ostatni odcinek w internecie z trzeciej edycji można oglądać na platformie TVP VOD.

W niedzielę 21 lutego telewizja TVP 1 wyemitowała Sanatorium Miłości 3 odcinek 8. Wszystkie odcinki zaczynały się jednak o godzinie 21:15, a tym razem początek zaplanowano na 20:15, co zaskoczyło wielu widzów.

Sanatorium Miłości 3 odcinek 8 online za darmo można obejrzeć legalnie. Trzecia edycja, podobnie jak dwie poprzednie, dostępna jest na platformie TVP VOD. Wszystkie odcinki publikowane są tam po emisji w telewizji.

Sanatorium Miłości online za darmo można oglądać również na żywo, w porze emisji w TVP 2, na platformie WP Pilot.

Powtórka Sanatorium Miłości odc. 8 w TV dostępna będzie we wtorek o 22:30 w TVP Rozrywka oraz w sobotę 27 lutego o 18:30 w TVP1.

Sanatorium Miłości 3 odcinek 8

Poranne ćwiczenia w pokojach to już norma. Ale przymierzanie peruk to absolutna nowość. Kuracjuszem odcinka zostaje mężczyzna. Wybiera na randkę kobietę o wdzięcznym pseudonimie Operetka i nie będzie to randka śpiewana czy tańczona, a saneczkowa.

W tym odcinku także spotkanie z alpakami. Po co nam alpaki? Do przytulania! W konkursie na kiszonki i soki owocowe zmierzą się panie z panami, podczas pracy plotki o płci przeciwnej dodadzą przygotowaniom jedynie pikanterii. Kolejna z Randek w ciemno tym razem na parkiecie. Wyraźnie Zdzisław i jego wybranka poczują między sobą bliskość.

W finale odcinka spotkanie z ulubioną marką samochodów pamiętających czasy młodości naszych kuracjuszy. Wspominanie randek samochodowych, ale i odrzucenie przez kobiety Edka za jego niewybredne żarty. Na koniec zagadka ile osób zmieści się w kultowym Maluchu? Wieczorem ostatnie już głosowanie na Kuracjusza odcinka i wspomnienia randek dzisiejszego dnia.

Sanatorium Miłości 3 odcinek 8
Brzydula odcinek 89 i 90

Brzydula 2 odcinek 89, 90 streszczenie

Hotel Paradise 2 odcinek 1 powtórka

Hotel Paradise 3 online. Kiedy powtórki za darmo