Sanatorium Miłości 3 odc 10 VOD – kiedy powtórka online za darmo

Sanatorium Miłości 3 odcinek 10 powtórka online. Gdzie obejrzeć ostatni odcinek? Wszystkie odcinki w internecie można oglądać na platformie TVP VOD.

W niedzielę 7 lutego telewizja TVP 1 wyemituje Sanatorium Miłości 3 odcinek 10. Początek o godzinie 21:15. Będzie to ostatni odcinek trzeciej edycji.

Sanatorium Miłości powtórka VOD

Sanatorium Miłości 3 odcinek 10 online za darmo można obejrzeć legalnie. Trzecia edycja, podobnie jak dwie poprzednie, dostępna jest na platformie TVP VOD. Ostatni odcinek publikowany jest tam po emisji w telewizji.

Sanatorium Miłości online za darmo można oglądać również na żywo, w porze emisji w TVP 2, na platformie WP Pilot.

Powtórka Sanatorium Miłości odc. 10 w TV dostępna będzie we wtorek o 22:30 w TVP Rozrywka oraz w sobotę o 18:30 w TVP1.

Sanatorium Miłości 3 odcinek 10 – ostatni

Odcinek finałowy będzie czasem pożegnań i podsumowań. Podczas pakowania walizek uczestnicy komentują wydarzenia mijającego turnusu. Rankiem również oglądają zdjęcia powstałe w czasie sesji z Joe Zawadą. Potem biorą udział w grupowych aktywnościach.

Kobiety idą na zajęcia z samoobrony, a mężczyźni mają lekcję boksu. Kuracjusze przygotowują się do balu, który ma być zwieńczeniem turnusu. Zarówno panie, jak i panowie ulegną niezwykłym metamorfozom. Seniorzy nie żałują sił na parkiecie. Tego wieczoru wybierają króla i królową trzeciej edycji programu.

Sanatorium Miłości 3 odcinek 10

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P