w

Rolnik Szuka Żony 7 odcinek 1 VOD online za darmo

Rolnik Szuka Żony odc. 1 VOD

Rolnik Szuka Żony 2020 odcinek 1 rozpoczął sezon 7. Odcinki VOD online za darmo dostępne są na platformie TVP VOD.

Rolnik Szuka Żony to niezwykle popularny program. W dalszym ciągu prowadzi go Marta Manowska. 13 września 2020 można obejrzeć Rolnik Szuka Żony 7 odcinek 1. Gdzie oglądać program online?

Rolnik Szuka Żony online VOD

Nowe odcinki Rolnik Szuka Żony można oglądać w niedziele o godzinie 21:15 w TVP 1. Stream online znaleźć można na WP Pilot, gdzie można oglądać telewizją TVP1 na żywo w internecie.

Wszystkie odcinki Rolnik Szuka Żony 7 online za darmo można oglądać jako powtórki w formie VOD. Po emisji w TVP 1 emitowane są na platformie TVP VOD.

Rolnik Szuka Żony 7 odcinek 1 VOD

Odcinek 1 sezonu 7 Rolnik Szuka Żony na TVP VOD dostępny będzie po emisji w TVP 1. Oto krótka zapowiedź odcinka: Mają wszystko: dach nad głową, ziemię, maszyny, dostęp do najnowszych technologii, satysfakcjonującą pracę oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Otacza ich spokój i piękno natury. Do pełni szczęścia brakuje im jednak kogoś, z kim mogliby to wszystko dzielić i z kim mogliby razem iść przez życie. Po raz siódmy miliony Polaków mogą śledzić losy kilku odważnych rolników. Ich marzenia o miłości i starania, by ją odnaleźć. To, jak poznają siebie samych. Nie zabraknie emocji, radosnych chwil, ale też trudnych momentów.

Rolnik Szuka Żony 7 uczestnicy

Poznaj uczestników programu Rolnik Szuka Żony 2020

View this post on Instagram

Jużw niedzielę

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Usta Usta online

Usta Usta 2020 online. Streszczenie odcinków, powtórki

love Island 2 online

Love Island 2 online. Powtórki, odcinki, uczestnicy