w

Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 4 online na żywo i powtórka

Rolnik Szuka Żony online na żywo za darmo

Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 4 na żywo w TVP 1. Oglądaj odcinek online również za granicą. Gdzie obejrzeć powtórki programu Rolnik Szuka Żony?

Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 4 na żywo

Odcinki Rolnik Szuka Żony można oglądać w niedziele o godzinie 21:15 w TVP 1. Już 10 października premiera Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 4. Gdzie obejrzeć w internecie? Stream online znaleźć można na WP Pilot, gdzie można oglądać telewizją TVP1 na żywo w internecie. Platforma ta umożliwia oglądanie programu Rolnik szuka żony online za granicą.

OGLĄDAJ TVP 1 NA WP PILOT ZA DARMO << KLIKNIJ

Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 4 powtórka VOD

Wszystkie odcinki Rolnik Szuka Żony 8 online za darmo można oglądać jako powtórki w formie VOD. Po emisji w TVP 1 emitowane są na platformie TVP VOD.

Oglądaj Rolnik Szuka Żony 8 online na TVP VOD

Na TVP VOD program Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 4 dostępny będzie po emisji w TVP 1. W programie udział bierze 8 uczestników: 6 rolników i 2 rolniczki. Jak potoczą się ich losy? Oglądaj Rolnik Szuka Żony na żywo lub powtórki.

Co wydarzy się w Rolnik szuka żony 8 odc. 4? W tym sezonie programu bohaterami są: Elżbieta, lat 56, z województwa świętokrzyskiego, 28 – letnia Kamila z województwa mazowieckiego, 23 – letni Kamil z województwa lubelskiego, Krzysztof, lat 55 z Mazur i 26 – letni rolnik z Wielkopolski, Stanisław.

Wybrane przez rolników osoby są już w drodze do gospodarstw, a my towarzyszymy gospodarzom w przygotowaniach. Goście docierają na miejsce, witani przez rolników i ich rodziny. Pierwsze oceny, rozmowy i wrażenia są na gorąco komentowane, zarówno przez uczestników programu, jak i bliskich rolników. Kandydaci mają czas, by się rozpakować, a następnie poznają dom i gospodarstwo.

Wojenne Dziewczyny streszczenia odcinków

Wojenne Dziewczyny sezon 4 odc. 5 streszczenie odcinków

Warsaw Shore sezon 16

Warsaw Shore sezon 16 online. Powtórki, gdzie oglądać odcinki za darmo?